M jak miłość: Katia już odczuwa pierwsze objawy ciąży. Była dziewczyna Łukasza nie będzie w dobrej kondycji

W 1454 odcinku M jak miłość Katia (Joanna Jarmołowicz) zorientuje się, że jest w ciąży, a badanie ginekologiczne tylko to potwierdzi. Gruzinka delikatnie mówiąc będzie w szoku...
M jak miłość (odc. 1454): Katia już odczuwa pierwsze objawy ciąży. Była dziewczyna Łukasza nie będzie w dobrej kondycji

W 1454 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 17.09.2019) Katia nie będzie czuła się dobrze. Pierwsze mdłości odczuje w pracy, gdy Sandra (Anna Oberc) da jej do posmakowania słodki krem. Katii wystarczy, że tylko go powącha, by odruchowo złapać się za buzię.

Zobacz: Tomasz Ciachorowski umrze w „M jak miłość”! I to wcale nie Marcin Chodakowski zabije psychola [UWAGA SPOILER]

-Weź spróbuj, czego tu jeszcze dodać, może olejek pomarańczowy? Co jest?
-Wiesz, ja tak mam. Uczulenie na słodycze wiosną. Organizm chce mi pokazać, że muszę trochę oponkę zrzucić – wyjaśni Katia, ale poczuje, że coś jest nie tak. A Sandra raczej nie uwierzy w tę bajeczkę.

Już chwilę później Katia wybiegnie z restauracji na umówioną wcześniej wizytę ginekologiczną. I tam dozna prawdziwego szoku. Po badaniu pani doktor powie poważnie:

-Czy robiła pani sobie test ciążowy? Jest pani w piątym, albo szóstym tygodniu ciąży. O tutaj, ten mały pęcherzyk. Widzi pani?

-Pani sobie robi ze mnie żarty? Na sto procent? – Gruzinka będzie chciała się upewnić.

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Załamana dziewczyna wróci w końcu do baru i od razu wpadnie na ojca. A ten szybko wyczuje, że jego córka ma problemy.

– Katia, ja wiem, co ci jest… To widać gołym okiem – ten drań złamał ci serce!(…) Ale nie martw się, córcia… Jedno twoje słowo, a ja się nim zajmę! Znajdę go, dorwę szubrawca i zmuszę, żeby się z tobą ożenił… Albo do piachu z nim! – te słowa niestety nie pocieszą Katii. Będzie tylko gorzej, bo ojciec doda – A wiesz, mnie już przez myśl przeszło, że… nie daj Boże… jesteś w ciąży… Nie patrz tak… Przepraszam, wiem, że jesteś porządną dziewczyną! 

Jedynie Sandra domyśli się prawdy i będzie wspierać koleżankę. Większy problem jednak w tym, że Łukasz (Jakub Józefowicz) wcale nie ucieszy się na wieść o dziecku i zaproponuje dziewczynie aborcję!

Zobacz: M jak miłość. Katia urodzi dziecko Łukasza i urodzi je sama? Wiemy, co się wydarzy!


×
×