M jak miłość (odc. 1454): Katia w ciąży z Łukaszem! Wychowają dziecko razem?

W powakacyjnych odcinkach M jak miłość Katia (Joanna Jarmołowicz) zauważy u siebie niespotykane objawy. Kiedy pójdzie do lekarza, okaże się, że dziewczyna spodziewa się dziecka! 
M jak miłość - Katia (Joanna Jarmołowicz) i Łukasz (Jakub Józefowicz)

W M jak miłość jeszcze przed wakacjami młoda Gruzinka poszła z synem Marty (Dominika Ostałowska) do łózka. Nie do końca jednak zdawała sobie sprawę z konsekwencji seksu bez zabezpieczenia. Zdziwi się, gdy usłyszy od lekarki, że jest szóstym tygodniu ciąży!

Zobacz: Ciąża w „M jak miłość”! Gwiazda zostanie mamą nie tylko w serialu! Już nawet nie ukrywa imponujących krągłości

Po wyjściu z gabinetu w 1454 odcinku M jak miłość dziewczyna będzie smutna i załamana. Nie tylko dlatego, że jej ojciec na pewno w sposób bardzo wyraźny da jej do zrozumienia, co myśli o córce, która uprawiała seks przed ślubem… Problemem jest też zniknięcie Łukasza (Jakub Józefowicz). Chłopak wyjechał z Warszawy do hospicjum, gdzie ma pracować, by wynagrodzić swe złe uczynki. A największym z nich było przechowywanie narkotyków w mieszkaniu Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Przez to wszystko Magda (Anna Mucha) trafiła do szpitala w stanie krytycznym i lekarze nie byli pewni, czy uda się uratować jej życie. Było to tym bardziej groźne, że Magda jest osobą po przeszczepie serca.

Czy ta sytuacja rozdzieli Katię i Łukasza? Ze zdjęć z planu wiemy, że ta para znów się spotka w hospicjum, gdzie pracuje Łukasz. Wojciechowski w nowym sezonie M jak miłość nie zniknie więc, chociaż jego wątek zostanie okrojony. Joanna Jarmołowicz, która jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, jeszcze nie urodziła, ale już jest po baby shower. A to oznacza, że termin już jest bliski. Prawdziwym życiu ojcem jej dziecka jest Janek Królikowski, młodszy brat Antoniego i syn Pawła i Małgorzaty Królikowskich.

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Prawdopodobnie Joanna wróci na plan serialu po krótkim urlopie macierzyńskim. Czy wróci również Kuba Józefowicz, który nie przypadł fanom M jak miłość do gustu? Niewykluczone.

Skoro pracuję w tym samym zawodzie co tata, ludzie z góry wymagają ode mnie więcej. Od początku oceniają surowiej. Trzeba jednak robić swoje i nie myśleć, co powiedzą inni – powiedział w Gali aktor, którego widzieliśmy w bardzo dobrej roli w Planecie singli 3.

Tak czy inaczej, wątek tych dwojga niezwykle ożywiłby M jak miłość. A widzowie na pewno chętnie zobaczyliby Martę w roli babci!

Zobacz: Zagadkowa ciąża w “M jak miłość”. Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!


×
×