M jak miłość (odc. 1456): Zmasakrowana Daria uwięziona we własnym mieszkaniu. Artur to bestia! [ZDJĘCIA]

Dopiero teraz w M jak miłość Daria (Ewelina Gnysińska) zda sobie sprawę, jakim szaleńcem jest Artur (Tomasz Ciachorowski). Teraz to ona wpadnie w sidła psychopaty! 
M jak miłość (odc. 1456): Zmasakrowana Daria uwięziona we własnym mieszkaniu. Artur to bestia!

W 1455 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 23.09.2019) Artur wpadnie w szał, gdy Daria przyłapie go na tym, że wciąż śledzi Izę (Adriana Kalska). Pobił ją do nieprzytomności i teraz więzi w jej własnym mieszkaniu. Do czego to doszło, że mądra pani psychiatra uległa takiemu wariatowi?

Zobacz: Wielki powrót do “M jak miłość”. Uwielbiana aktorka znów pojawi się na ekranie i to w wątku przystojnego Marcina!

W 1456 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 24.09.2019) Skalski nadal będzie maltretować swoją kolejną ofiarę.

Czuję się osaczony, boję się, a jedyna osoba której wierzę i którą tak bardzo kocham obraca się przeciwko mnie – zacznie. 

Tak, obserwowałem Izę. Ale nie wiem, to są jakieś resztki emocji, z którymi nie mogę sobie poradzić. Ale staram się, próbuję. Ty akurat powinnaś to zrozumieć. To się nie musi więcej powtórzyć. Możemy o tym zapomnieć? – zapyta po chwili.

Zobacz: Tomasz Ciachorowski umrze w “M jak miłość”! Tragiczna śmierć Artura wstrząśnie widzami. Uwaga, spoiler!

Daria będzie miała nadzieję, że jej piekło za moment się skończy, że Artur znów jej uwierzy. Ale ten bydlak jest bardziej przebiegły, niż jej się wydaje!

-Tak. Obiecaj mi, że nigdy we mnie nie zwątpisz -poprosi kobieta.
-Zrobiło się późno – powie Skalski i zamknie ofiarę w łazience – Nie gniewaj się, to tylko zapobiegawczo – wyjaśni.
-Artur! Wypuść mnie!
-Spokój! – powie krótko Skalski. 

Rankiem Artur otworzy drzwi domowej celi i przyniesie Darii śniadanie. Udając kochającego partnera będzie przyglądał się z rozkoszą zmaltretowanej i opuchniętej twarzy swojej nowej wybranki. Czy Daria podzieli los Izy i znajdzie pomoc? A może nie poradzi sobie z psycholem i marnie zginie? O wszystkim przekonamy się w premierowych odcinkach serialu.

Zobacz: Kolejna zbrodnia w „M jak miłość”. Artur Skalski zamorduje kochankę? Dojdzie do dramatycznych zdarzeń!

 


×
×