M jak miłość: Barbara Mostowiak w furii. Tak wściekłej jeszcze jej nie widzieliście! [ZWIASTUN]

Nareszcie! w 1457 odcinku M jak miłość Barbara Mostowiak Teresa Lipowska tak bardzo wścieknie się na Roberta (Krzysztof Tyniec), że wyrzuci go ze swojego domu. Po raz pierwszy w historii serialu zobaczymy Barbarę w takiej furii!
M jak miłość (odc. 1457): Barbara Mostowiak w furii. Tak wściekłej jeszcze jej nie widzieliście! [ZWIASTUN]

Kolokwialnie mówiąc Barbarę Mostowiak z M jak miłość po prostu szlag trafi. Ile można znosić nieproszonych gości pod własnym dachem? Żeby pozbyć się Roberta i Kisielowej, seniorka wykorzysta Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), swojego zięcia.

Zobacz: M jak miłość. Gdzie Artur Skalski ukryje ciało Darii? Czy ktokolwiek dwie się o śmierci psychiatry?

Barbara Mostowiak bardzo się wścieknie

Od czego się zacznie? Wystarczy jedno zdanie za dużo. W 1457 odcinku M jak miłość Kisielowa zasugeruje, żeby Barbara wyniosła się do Warszawy do swoich wnuków Piotrka (Marcin Mroczek) i Kingi ( Katarzyna Cichopek) i pomagała im bawi dzieci!

Basiu, bądźmy realistkami. Wasza Kinga przy czwórce dzieci pada na twarz, a młody mężczyzna, wiadomo, swoje potrzeby ma. Wystarczy chwila nieuwagi, a kryzys w małżeństwie gotowy! A potem to już jazda w dół bez trzymanki – usłyszy Mostowiakowa w M jak miłość, ale puści to mimo uszu.

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) podsłucha rozmowę starszych pań i strasznie zdenerwuję się słowami Zofii.

Uduszę ją! Mamo, ty chyba nie wierzysz w te bzdury? Jeśli ty nie pozbędziesz się tej upiornej dwójki, to przysięgam, ja to zrobię!

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) z M jak miłość

Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) z M jak miłość

Barbara zbagatelizuje uwagę córki, jednak w końcu i ona straci do przyjaciółki cierpliwość. Czarę goryczy przeleje zniknięcie ukochanych szachów Lucjana (Witold Pyrkosz). Artur usłużnie podpowie teściowej, co się z nimi stało. Zabrał je Robert.

– Powiedział, że pożyczyłaś mu te szachy…
– No nie, ja nie mam siły do tego człowieka! – wybuchnie wściekła Barbara i doda: – Toleruję go wyłącznie ze względu na Zosię, ale już teraz miarka się przebrała! Godzinami siedzi w łazience, nie gasi światła jak wychodzi, bałagani i nigdy nie sprzątnie, a w dodatku nie dokłada się do czynszu.

Zobacz: M jak miłość. Bartek przeczyta miłosne SMS-y Uli i Janka. Wymyśli sposób idealny na zemstę

Rogowski będzie szczęśliwy, że teściowa wreszcie przejrzała na oczy.

– I z lodówki wyjada, i do Marysi się dostawia! -zacznie wyliczać Artur.
– Trzeba postawić sprawę jasno, prosto i po męsku: powiedzieć, żeby się po prostu wyprowadził! I niech odda moje szachy, bo jak nie, to mu nogi z tyłka powyrywam! – zapowie Mostowiakowa… i każe Arturowi wyrzucić tych lokatorów z piekła rodem…

Zobacz zwiastun 1457 odcinka „M jak miłość”:


×
×