M jak miłość (odc. 1458): Adam Werner zaadoptuje dziecko Katii i Łukasza?

Mecenas Werner (Jacek Kopczyński) z M jak miłość marzy o dziecku. Mimo rozlicznych castingów na matkę maleństwa, nie może znaleźć odpowiedniej kobiety. Może powinien adoptować dziecko Łukasza (Kuba Józefowicz) i Katii (Joanna Jarmołowicz)? 
M jak miłość (odc. 1458): Adam Werner zaadoptuje dziecko Katii i Łukasza?

Początkowo ojciec Katii Otar (David Gamtsemlidze) będzie myślał, że to Werner jest ojcem dziecka jego córki. Wszystko przez Sandrę (Anna Oberc), która doniosła Gruzinowi, że adwokat szukał dziewczyny w celu spłodzenia potomka. Gruzin będzie święcie przekonany, że to prawnik „sprezentował” mu wnuka. W 1459. odcinku M jak miłość (emisja 7.10.2019 w TVP2) w końcu okaże się kto tak naprawdę jest sprawca ciąży Katii.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1454) Katia już odczuwa pierwsze objawy ciąży. Była dziewczyna Łukasza nie będzie w dobrej kondycji

– Tato, to nie pan Werner jest ojcem mojego dziecka… -powie mu Katia
– Tylko ja – przyzna Łukasz.

To wywoła furię starszego pana. Otar zdemoluje kuchnię, a następnie zwyzywa Mostowiaków od złodziei, bo ukradli mu to, co miał najcenniejszego. Honor!

Zobacz: M jak miłość. Katia urodzi dziecko Łukasza i urodzi je sama? Wiemy, co się wydarzy!

Potem jednak uspokoi się i zacznie opowiadać o ślubie, który młodym urządzi.

Od tego są dzieci, żeby od czasu do czasu ojca czy matkę sztyletem rąbnąć prosto w serce – powie – Trzeba jak najszybciej urządzić wesele! Wielkie, gruzińskie, na sto par. Zrobimy taki dym, że nikt się nie kapnie!

Młodzi na pewno nie będą takim obrotem spraw zachwyceni. Z pewnością nie Łukasz, któremu zależało na aborcji. Ani Katia, która wie, że jej chłopak nie pali się do żeniaczki. Zdradzimy, że choć Łukasz obieca chwilową poprawę, wróci do dilowania. A Katia oczywiście urodzi maleństwo.

Co się z nim stanie? Może faktycznie to Werner powinien adoptować dziecko Łukasza? Tym bardziej, że całkiem możliwe jest, że znajdzie dziewczynę chętną do wyjścia za mąż i urodzenia dziecka. W 1458. odcinku M jak Miłość (emisja 1.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2) Werner odkryje że Julka (Joanna Kuberska) już nie jest z Pawłem ( Rafał Mroczek) i zacznie ją podrywać!

Zobacz: Tomasz Ciachorowski umrze w “M jak miłość”! I to wcale nie Marcin Chodakowski zabije psychola [UWAGA SPOILER]


×
×