M jak miłość: Marta sfinansuje aborcję Katii? Łukasz nie chce być ojcem!

Kolejne Kłopoty Łukasza z M jak miłość. Jego dziewczyna Katia (Joanna Jarmołowicz) jest w ciąży. Wojciechowski jednak nie chce tego dziecka i chce namówić swoją dziewczynę na aborcję. Skąd weźmie pieniądze? Pożyczy je od Marty (Dominika Ostałowska)! 

Kiedy w 1458. odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 1.10.2019) Łukasz poprosi Martę o pożyczkę i zszokuje matkę prośbą o pieniądze. Budzyńska będzie pewna, że jej syn znów wpakował się w poważne problemy związane z handlem narkotykami.

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

– Masz kłopoty?
– Nie, ale… Mogłabyś mi pożyczyć trochę kasy? Miałem pecha i muszę za coś zapłacić – powie chłopak wymijająco.

Marta da mu potrzebną sumę, ale poprosi o szczerość. Skruszony Wojciechowski wyzna, że jego dziewczyna Ormianka jest w ciąży. Ale on jeszcze nie chce być tatą. Dlatego chce przekonać Katię, by usunęła zarodek. Zdumiona matka natychmiast wycofa się ze swojej obietnicy i odmówi pożyczki!

Łukasz namówi Katię na aborcję?

Ale to bynajmniej nie zniechęci Łukasza do poszukania gdzie indziej kasy na ryzykowny zabieg. W końcu, gdy uda mu się ją zdobyć, uda się do Katii. Wręczy jej banknoty i powie, że to na zabieg. Ale dziewczynie stanowczo nie spodoba się ten pomysł.

Zobacz: M jak miłość. Katia urodzi dziecko Łukasza i urodzi je sama? Wiemy, co się wydarzy!

M jak miłość odcinek 1458 Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

M jak miłość odcinek 1458 Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

– Chcę być z tobą, ale nie chcę tego dziecka. (…) Mam adres, jesteśmy umówieni. Pojedziemy i załatwimy to.
– Spadaj z mojego życia. Nic nas już nie łączy – wykrzyczy mu Katia w oczy.

Łukasz będzie zszokowany postawą Katii. Dla niej ta ciąża to też katastrofa. Niezadowolony ojciec może się jej wyrzec bo nie zachowała cnoty do ślubu.

Jak dalej podtoczą się losy tej pary? Czy Łukasz zniknie, zostawiając na barkach dziewczyny wychowanie wnuka Marty? Zdradzimy, że ta para jeszcze się spotka: Katia na pewno urodzi dziecko. Nie jest jednak pewne, czy Łukasz i Katia będą razem i czy M jak miłość pokaże ich dalsze losy. Widzowie serialu nie polubili grającego Łukasza Kuby Józefowicza. A wcielająca się w rolę Katii Joanna Jarmołowicz faktycznie zaszła w ciążę i na pewno po urodzeniu dziecka będzie chciała zrobić sobie urlop macierzyński.

Zobacz: M jak miłość. Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej. To nie wróży dobrze! Spełni się mroczna przepowiednia?


×
×