×

M jak miłość: Andrzej Budzyński będzie dziadkiem! Łukasz i Katia wychowają dziecko razem?

Jak to się porobiło, że Andrzej (Krystian Wieczorek) nie jest jeszcze ojcem, a już będzie dziadkiem? W 1459 odcinku M jak miłość Budzyński dowie się o ciąży Katii.

W ostatnim odcinku M jak miłość Katia dowiedziała się, że jest w ciąży i jej świat na chwilę legł w gruzach. Dziewczyna wie się bowiem, że jej ojciec nie będzie zachwycony. Potem uświadomiła sobie, że jej życie niedługo stanie na głowie. Gorsze jednak jest to, że Łukasz wcale nie będzie chciał tego dziecka.

Zobacz: M jak miłość. Katia już odczuwa pierwsze objawy ciąży. Była dziewczyna Łukasza nie będzie w dobrej kondycji

Wkrótce Wojciechowski zgłosi się do mamy i poprosi o pożyczkę. W ramach szczerości powie jej, że chodzi o ciążę Katii i o to, że chce ją namówić na aborcję. Marta (Dominika Ostałowska) stanowczo się na to nie zgodzi. Chłopak skombinuje w końcu gotówkę i wręczy Katii kopertę, ale oburzona dziewczyna da mu do zrozumienia, że nie chce go znać.

Koniec końców w M jak miłość Katia i Łukasz postanowią razem powiedzieć Otarowi o ciąży. Konserwatywny Gruzin będzie wściekły. Chwilę później wpadnie jednak na wspaniały pomysł wyprawienia hucznego wesela – tak, by ciąża jego córki wcale nie wyglądała na wpadkę.

Trzeba jak najszybciej urządzić wesele. Wielkie, gruzińskie, na sto par. Zrobimy taki dym, że nikt się nie kapnie! – powie Otar dumny z własnego planu.

Zobacz: M jak miłość. Katia urodzi dziecko Łukasza i urodzi je sama? Wiemy, co się wydarzy!

Tymczasem w 1459 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 7.10.2019) Łukasz o wszystkim powie Andrzejowi. Budzyński będzie poważnie zaskoczony sytuacją, ale oczywiście wesprze pasierba. Ukróci jego karę w hospicjum i pozwoli wrócić mu do masowania, by mógł uczciwie zarabiać pieniądze na utrzymanie dziecka.

-Ja tylko mogę mieć nadzieję, że od te pory wszystkie twoje decyzje będą odpowiedzialne i dorosłe – powie Budzyński.
-Dzięki dziadku – zażartuje Łukasz.

Zobacz: Tomasz Ciachorowski umrze w “M jak miłość”! I to wcale nie Marcin Chodakowski zabije psychola [UWAGA SPOILER]

Może Cię zainteresować