M jak miłość: Marysia w ramionach podrywacza! Artur Rogowski straci ukochaną żonę?

Po tylu latach związku wciąż mu na niej zależy! Artur Rogowski (Robert Moskwa) omal dostanie zawału, gdy usłyszy, że jego żona Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie musiała wyjechać na jakiś czas z Wernerem (Jacek Kopczyński). Dlaczego tak się zdenerwuje? Bo renoma Wernera, bawidamka i podrywacza, dotrze nawet do Grabiny.
Robert Moskwa, Małgorzata Pieńkowska

Rogowski nie zawsze był przykładem najwierniejszego męża. Kilka lat temu w M jak miłość zdradził Marię i przez pewien czas nie byli ze sobą. Potem niespodziewanie do siebie wrócili, gdy okazało się, że Artur jest chory. Na szczęście nie było to stwardnienie rozsiane, jak mówiła wstępna diagnoza, a udająca je, podstępna borelioza. Tak naprawdę jednak Rogowscy zeszli się ponownie, ponieważ nalegali na to fani M jak miłość. Od tego czasu są nierozłączni i znów stanowią małżeństwo idealne.

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Marysia wda się w romans z Wernerem?

Tymczasem Werner od dawna szuka kobiety swego życia i jakoś nie może znaleźć. A może to Maria Rogowska, kobieta piękna, inteligentna i z klasą skradnie jego serce? Ta para będzie miała okazję zbliżyć się do siebie, gdy wyjadą do Katowic w poszukiwanie syna Starskiego (Radosław Krzyżowski).

A Artur będzie tym przerażony. W 1461 odcinku M jak miłość (emisja 14 października 2019 w TVP2) Agata (Katarzyna Kwiatkowska) i Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), zaczną przekonywać Rogowskiego, że Adam jest kobieciarzem i że na pewno Maria ulegnie jego urokowi.

Zobacz: Marta znów wkroczy w życie Andrzeja. Magda z “M jak miłość” nie będzie zadowolona. Odwoła ślub?

M jak miłość - Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

M jak miłość – Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

Dlatego Rogowski zacznie bombardować Marysię telefonami, a w końcu przyzna się, że jest najzwyczajniej zazdrosny o nią i Wernera. Oczywiście Maria nie da Arturowi żadnych powodów do niepokoju, bo jest uczciwą kobietą. Na pewno jednak Werner będzie jej prawił słodkie słówka.

Mimo to powinni się skupić na celu swej podróży czyli poszukiwaniu syna Starskiego, który jest dziedzicem niemałego majątku. Ciekawe, czy chłopak, gdy zostanie odnaleziony, wpłynie w jakiś sposób na życie rodzin Zduńskich, Mostowiaków i Rogowskich. Może zakocha się w którejś z dziewcząt i zostanie stałym bohaterem M jak miłość?

Zobacz: Nowy romans w “M jak miłość”? Takiego zwrotu akcji nie spodziewali się nawet najwierniejsi widzowie!


×
×