M jak miłość (odc. 1462): Morderca Olek nie będzie umiał żyć w kłamstwie. Przyzna się do zbrodni?

Olek (Maurycy Popiel) z M jak miłość, dotychczas porządny obywatel, nie będzie sobie radził z sekretem zatruwającym mu życie. Zbrodnia, jaką popełnispowoduje, że lekarz będzie nadużywał alkoholu i leków nasennych. 
M jak miłość (odc. 1462): Morderca Olek nie będzie umiał żyć w kłamstwie. Przyzna się do zbrodni?

Olek z M jak miłość zamorduje Artura, ale nie będzie umiał normalnie funkcjonować ze swoją mrożącą krew w żyłach tajemnicą. W tym amoku postanowi odwiedzić las, w którym zakopał zwłoki Skalskiego.. To karygodny błąd, bo bardzo często zbrodniarze są waśnie łapani dlatego, że podkusiło ich by odwiedzić jeszcze raz miejsce zbrodni. Wszystko to zobaczymy w 1462. odcinku M jak miłość (emisja 15 października 2019 w TVP2).

Zobacz: M jak miłość. Gdzie Artur Skalski ukryje ciało Darii? Czy ktokolwiek dowie się o śmierci psychiatry?

Olek nadal będzie ukrywał swoje problemy, nawet przed Marcinem (Mikołaj Roznerski). Świadomy, że jeśli brat pozna jego tajemnicę, stanie się współwinny.

A starszy z braci wyzna Chodakowskiemu, że wciąż ma kłopoty – i w domu, i w firmie.

Sam nie wiem, w co ręce włożyć… Milion spraw do zamknięcia, w robocie nadal spływają jakieś dziwne faktury, muszę to wyjaśnić… – powie Chodakowski. 

Zobacz: Tomasz Ciachorowski umrze w „M jak miłość”! Tragiczna śmierć Artura wstrząśnie widzami. Uwaga, spoiler!

Chwilę później wspomni za to, że w domku nad jeziorem zepsuł się alarm. A Olek zgłosi się na ochotnika, by tam pojechać. Po to, żeby wybadać, czy ktoś go nie widział!

Młody lekarz postanowi sprawdzić czy śledczy nie wpadli na jakiś nowy trop. I na miejscu porozmawia od razu z Olewiczem (Tomasz Dedek) – licząc na to, że wścibski sąsiad to idealne źródło informacji.

Brat mówił, że znowu była policja… Mówili coś ciekawego? Są jakieś nowe fakty?

Zobacz: Tomasz Ciachorowski boi się śmierci. Wszystko przez rolę Artura Skalskiego w “M jak miłość”!

Nad jeziorem Chodakowski wpadnie też na Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), który nadal będzie prowadził śledztwo w sprawie „zaginięcia” Skalskiego. Pełen determinacji, Karski rzuci cicho:

Mogę ci tylko powiedzieć, że… że go znajdę. Choćbym miał dziada wygrzebać spod ziemi!

A akurat te słowa policjanta wcale Olka nie uspokoją… Ciekawe , kiedy Jakub wpadnie na to, że to niewinnie wyglądający Olek zastrzelił psychopatę grożącego jego bratu i przyszłej bratowej…


×
×