M jak miłość (odc. 1463): Pijany i naćpany Olek sięgnie dna. Zabójstwo Artura to dopiero początek jego problemów

Olek (Maurycy Popiel) z M jak miłość zamorduje Artura, ale nie poradzi sobie z obciążeniem psychicznym po zabójstwie. Młody lekarz sięgnie dna...
M jak miłość odcinek 1460, Olek (Maurycy Popiel)

Zabójstwo Skalskiego (Tomasz Ciachorowski), którego dokona Olek w 1460. odcinku M jak miłość (emisja 8 października 2019 w TVP2) okaże się dla Olka tylko wstępem do dalszych kłopotów.

Zobacz: Tomasz Dedek pierwszy raz tak szczerze o chorobie nowotworowej. Aktor z „M jak miłość” nadal walczy o zdrowie

San fakt zabicia człowieka jest dla Olka wielkim szokiem. Jako lekarz ślubował przecież żeby „przede wszystkim nie szkodzić”. Ale przysięgi nie dotrzyma, bo przede wszystkim zacznie szkodzić sobie sam.

Zbrodnia wywoła u niego zrozumiały ogromny stres. By go zniwelować , zacznie się nie tylko zadręczać i węszyć, czy policja już nie wpadła na jego ślad. Zacznie też nadużywać alkoholu i zapewnie innych substancji odurzających. Poza chwilową ulgą na wiele się to nie zda.

W 1463. Odcinku M jak miłość (emisja 21 października 2019 w TVP2) odcinku Chodakowski będzie po pijaku faszerować się różnymi substancjami, do których jako lekarz ma ułatwiony dostęp.

Zobacz: Gwiazda „M jak miłość” przechodzi do Polsatu. To koniec jego roli w serialu o Mostowiakach?

Olek boleśnie przekona się jakie będą tego konsekwencje. Jeżeli nie prawne to na pewno życiowe – zdradził Maurycy Popiel w „Kulisach serialu M jak miłość”.

Olek kompletnie straci nad sobą kontrolę i pójdzie operować pacjenta. Pech sprawi, że to wcale nie będzie banalny przypadek. I, niestety, popełni błąd… Tylko wielkie szczęście sprawi, że jego pacjent mimo wszystko przeżyje jego interwencję. Ale wieczorem, już po pracy Aga (Ina Sobala) zobaczy go na koncercie. Oczywiście pijanego, naćpanego, i zadowolonego chwilowo z siebie. W dalszym ciągu chce zagłuszyć wyrzuty sumienia, zarówno po zabójstwie, jak i po cudem tylko trudnej operacji. W głębi duszy Chodakowski przecież wie, że następnym razem może nie mieć tyle szczęścia w pracy, a policja może być na jego tropie. Czy w tej krytycznej sytuacji któraż z ego kochanej wyciągnie do niego pomocną dłoń? Najpewniej może być to Agnieszka (Magdalena Walach), która jako prawniczka może mu pomóc. Ale czy to zrobi? Odpowiedź tutaj: Czy w „M jak miłość” Agnieszka Olszewska wyciągnie Olka z kłopotów? 


×
×