M jak miłość: Robert omamił Kisielową! Znów jest naciągaczem i krętaczem! Zofia odkryje zdradę

W ferworze przygotowań do ślubu z Robertem Żakiem (Krzysztof Tyniec) Kisielowa z M jak miłość odkryje, że jej narzeczony umawia się w wieloma innymi kobietami. To będzie cios w samo serce!

W 1465. odcinku M jak miłość (emisja 23 października 2019 w TVP2) Zofia pojedzie do samej warszawy po piękna białą sukienkę na ślub. Żak w tym celu pożyczy pieniądze od wszystkich niemal domowników w Grabinie – od Barbary (Teresa Lipowska), Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura ( Robert Moskwa). Jak się okaże, nagle sprytny Robercik pospłaca drobne długi znajomym w Grabinie.

Zobacz: Małgosia Chodakowska umrze w „M jak miłość”? 5 powodów, dla których tak powinny potoczyć się losy rodziny Mostowiaków

Jednak gdy Zofia znajdzie się już w eleganckim ślubnym sklepie i zacznie szukać sukni swoich marzeń, nagle zaczną do niej dochodzić strzępki niepokojących rozmów, prowadzonych przez Roberta Żaka. Nagle usłyszy ze w jednej rozmowie obiecuje jakieś Izuni wycieczkę do Grecji, a jakaś Irenkę poprosi o pieniądze na pilną operację. W Kisielowej aż się zagotuje ze złości!

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Zażąda wyjaśnień, bo nie uwierzy w to, że Żak ma tyle pieniędzy po swojej zmarłej żonie. Zofia powie mu , że zrywa zaręczyny. Ale sprytny Żak znów ja zaczaruje i powie, że zarobił grubszą gotówkę biorąc udział w baniach klinicznych dla jednej z dużych firm farmaceutycznych. To oczywiście również bajeczka wymyślona na potrzeby naiwnej jak dziecko Kisielowej, ale Zofia chwilowo w nią uwierzy. Tak bardzo podoba je się wizja stąpania po dywanie w kościele w eleganckiej białej kreacji z koronki, że nie przyjmie do wiadomości, że Robert wmawia jej nawet największe banialuki, a ona wszystko przyjmuje za dobrą monetę.

Zobacz: M jak miłość. Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej. To nie wróży dobrze! Spełni się mroczna przepowiednia?

Zosia jest naiwna jak dziecko, ale jednocześnie spragniona miłości. Robercik już pozbawił Kisielową dorobku życia, a ona mu wybaczyła. Co musiałoby się stać, by Kisielowej otworzyły się oczy i spostrzegła, że Robert to oszust, krętacz i tulipan oszukujący naiwne kobiety?


×
×