M jak miłość (odc. 1465): Barbara odkryje romans wnuczki. Uratuje małżeństwo Uli?

Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) przypadkiem dowie się, że jej wnuczka cały czas robi maślane oczy do policjanta. Ula (Iga Krefft) przyzna się do romansu z Jankiem (Tomas Kollarik)?
M jak miłość (odc. 1465): Barbara odkryje romans wnuczki. Uratuje małżeństwo Uli?

W poprzednim sezonie M jak miłość Ula wyszła za Bartka. Pokochała go szaloną miłością i była gotowa na wszystko, byle by tylko byli razem. Jednak im bliżej do ślubu, tym bardziej przypominała sobie o dawnym uczuciu do Janka. Z policjantem była szczęśliwa i bezpieczna – do czasu, aż nie wpadła w sidła byłego bandziora.

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

To właśnie dla Bartka młodsza córka Mostowiaka zostawiła Morawskiego. Po wszystkim policjant próbował się zabić, a te traumatyczne wspomnienia wciąż rozdrapywały rany.

Nawet w dniu ślubu Ula nie była pewna, czy dobrze robi. Miała chyba nadzieję, że Janek w ostatniej chwili wyrwie ją z objęć Bartka i zaprotestuje przed ołtarzem. Tak się nie stało…

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1469. Iza dowie się o makabrycznej śmierci Artura

Jesienią w M jak miłość Ula znów uległa Jankowi. Mimo, że jest już mężatką nie ma nic przeciwko potajemnym schadzkom i pocałunkom. W 1465 odcinku (emisja w poniedziałek 28.10.2019 na antenie TVP2) Morawski spotka się z byłą dziewczyną by ostrzec ją przed groźnym znajomym Bartka, który właśnie wyszedł z więzienia. Na rozmowie i czułych gestach przyłapie ich Barbara. Seniorka zacznie się domyślać, że jej wnuczka ma romans. Pod pretekstem wspólnego odwiedzenia grobu Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) postanowi spędzić z Ulą popołudnie i pociągnąć ją za język. Czy żona Lisieckiego przyzna się babci do romansu?

Zobacz: M jak miłość odc. 1468. Magda odwoła ślub z Andrzejem! To cios dla wszystkich fanów serialu


×
×