M jak miłość (odc. 1468): Agnieszka Olszewska w drugiej ciąży? Wiemy, kto będzie ojcem dziecka

Agnieszka (Magdalena Walach) z M jak miłość jest mamą 4-letniej Helenki. Wszystko wskazuje jednak na to, że dziewczynka niedługo będzie miała rodzeństwo.
M jak miłość - Olek i Agnieszka

W M jak miłość Agnieszka nie trafiła jeszcze na mężczyznę, który na dobre skradłby jej serce. Być może był nim Tomek (Andrzej Młynarczyk), któremu urodziła córeczkę. Chodakowski jednak nie chciał tkwić w tym związku, bo szczerze kochał Joasię (Barbara Kurdej-Szatan). I tak było do końca jego dni. Po dramatycznej i nagłej śmierci policjanta obie kobiety zostały same z dzieciakami.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472): Śmierć Artura odmieni Izę, Marcina i Olka. Już nic nie będzie takie jak wcześniej

Olszewska świetnie radzi sobie w roli samotnej matki. Często może też liczyć na wsparcie sąsiada – Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Zatrudnia też zawodową opiekunkę.

Możliwe jednak, że pani prokurator lada moment skusi się na kolejnego potomka. A wszystko to przez Adama Wernera (Jacek Kopczyński). W 1468 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 5.11.2019 na antenie TVP2) prokuratorka odwiedzi Adama i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w kancelarii, by omówić sprawę bandziorów, z którymi obecnie współpracują. Zależy jej bowiem, by zamknąć ściganych od dawna członków mafii.

Zobacz więcej: M jak miłość (odc. 1472): Iza uzależniona od psychotropów? Olek ją wykończy!

Adam nie będzie mógł się jednak powstrzymać od bardzo osobistych komentarzy. Gdy dowie się, że córka Agnieszki ma już 4 lata, otwarcie zasugeruje, że czas na rodzeństwo.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472) Bolesne rozstanie Anki i Kamila. Porzucona Waszkiewicz wyjedzie za granicę!

To duża dziewczynka! Można powiedzieć odchowana. Czas na kolejnego aniołka… Słyszałem, że dziecko najlepiej chowa się kiedy ma rodzeństwo… – powie Olszewskiej Adam, który wciąż szuka kobiety idealnej na kandydatkę dla matki swojego nienarodzonego jeszcze dziecka.

Czy Agnieszka i Adam zdecydują się na dziecko?


×
×