M jak miłość (odc. 1468): Andrzej dla Magdy i ich dziecka zerwie kontakty z bandziorami!

Na dwa miesiące przed wyznaczoną datą ślubu Magda (Anna Mucha) z M jak miłość powie Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że zrywa zaręczyny. Nie podoba jej się to, z kim Budzyński się zadaje!
M jak miłość, nie będzie ślubu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)

W M jak miłość prawnik pomaga bandycie, który ma zeznawać przeciwko mafii! Nic dziwnego, że Magda będzie przerażona i w 1468 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 5 listopada 2019 w TVP 2) zagrozi ukochanemu, że nie zostanie jego żoną.

3 sierpnia. To miał być najpiękniejszy dzień w życiu Magdy i Andrzeja. Niestety, wydaje się, że zakupione obrączki i wynajęta sala mogą się nie przydać. Wszystko przez Agnieszkę (Magdalena Walach), która poprosi swoich znajomych prawników, żeby bronili Koteckiego – przestępcy, który poszedł na układ z prokuratura i będzie zeznawać w sądzie przeciw swym mafijnym kamratom.

Zobacz: M jak miłość odc. 1468. Magda odwoła ślub z Andrzejem! To cios dla wszystkich fanów serialu

Andrzej i Wener (Jacek Kopczyński) to ambitni prawnicy. Wiele jednak ryzykują zadziewając z mafią. Nawet Jola (Monika Krzywkowska), spokrewniona z Wernerem, ostrzeże kuzyna, że może mieć poważne kłopoty. Wie to najlepiej z własnego doświadczenia, bo sama wdała się w romans z gangsterem i teraz ma problemy…

W M jak miłość Andrzej nie będzie zwracał na to uwagi dopóki pewnego pięknego wieczora nie przyjdą do domu z Magdą. Tam zastaną kompletny bałagan. Ktoś zdemoluje im ich piękne mieszkanie. Chodakowska będzie przerażona i zagrozi Andrzejowi, że go rzuci, jeśli nie zostawi tej sprawy.

Zobacz: Ślub Izy i Marcina odwołany! To początek wielkich kłopotów w życiu Chodakowskiego

Na szczęście Andrzej mocno ją kocha i przekaże sprawę Wernerowi. Nie chce bowiem narażać ukochanej i jej syna Maćka (Franciszek Przanowski) na niebezpieczeństwo. Wygląda więc na to, że ceremonia jednak odbędzie się zgodnie z planem. Jednak Andrzej na długo sobie zapamięta , że teraz nie może już przyjmować wszystkich spraw, bo musi dbać o bezpieczeństwo swoich bliskich. Tym bardziej, że jak mówią plotki, Madzia ponoć niedługo będzie w ciąży i Budzyński będzie miał kolejny powód, by niebezpieczne sprawy omijać szerokim łukiem.

Zobacz: Aleksandra Chodakowska wyczuje, że Olek ukrywa mroczną tajemnicę. Pozna prawdę o zabójstwie Artura?


×
×