×

M jak miłość (odc. 1468): Katia pozna prawdę o Łukaszu i odejdzie! Joanna Jarmołowicz zniknie z serialu?

W M jak miłość Katia (Joanna Jarmołowicz) i Łukasz (Jakub Józefowicz) spodziewają się dziecka. Jak potoczą się ich losy w nowych odcinkach serialu?

Katia z M jak miłość szybko zakochała się w Łukaszu, ale z rozbieraną randką chciała poczekać. Do tej pory była bowiem dziewicą i chciała, by ten wieczór był wyjątkowy. To dlatego uciekła, gdy Wojciechowski zaprosił ją do hotelu za miastem. Wkrótce do wszystkiego się jednak przyznała, a Łukasz był oczarowany jej zachowaniem. Obiecał, że będzie czekał tak długo, jak trzeba, ale to były tylko słodkie słówka.

Zobacz: Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

Gruzinka uległa mu tak bardzo, że przy kolejnej okazji od razu wskoczyła z nim do łóżka. A do wszystkiego doszło na zapleczu restauracji jej ojca. I w tej miłosnej przygodzie nie byłoby nic strasznego, gdyby nie fakt, że młodzi zapomnieli o antykoncepcji. Katia po pierwszej nocy spędzonej z Łukaszem zaszła w ciążę, a on chciał uniknąć odpowiedzialności. Pamiętacie, jak wręczył jej kopertę z pieniędzmi na aborcję? To był cios poniżej pasa!

M jak miłość odcinek 1458 Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

M jak miłość odcinek 1458 Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

Zobacz: M jak miłość (odc. 1467) Iza obwinia się o nieszczęście Marcina. Poczucie winy zaczyna ją wykańczać

W 1468 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 5.12.2019 na antenie TVP2) Katia i Łukasz wciąż będą razem, ale dziewczyna zacznie wyczuwać pewne napięcie. Gdy chłopak kolejny raz opuści ją podczas ważnej wizyty u ginekologa prowadzącego ciążę, Gruzinka nie wytrzyma i weźmie go na rozmowę. Przyparty do muru Wojciechowski przyzna, że wcale nie chce z nią być, ale tkwi w tym bo tak wpada. Katia będzie załamana. Odejdzie i wyjedzie do Łodzi. Tam znajdzie pracę i mieszkanie.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472) Bolesne rozstanie Anki i Kamila. Porzucona Waszkiewicz wyjedzie za granicę!

Natomiast Otar (David Gamtsemlidze) – jej ojciec – chcąc pozbyć się Łukasza oświadczy, że Katia wróciła do Gruzji. Skłamie, że dziewczyna właśnie tam zamierza urodzić i wychować dziecko. Ciekawe, czy te informacje zrobią na Łukaszu jakiekolwiek wrażenie…

Może Cię zainteresować