M jak miłość (odc. 1469): Iza dowie się o makabrycznej śmierci Artura

Artur (Tomasz Ciachorowski) z M jak miłość nie żyje. To Olek (Maurycy Popiel) brutalnie zamordował szaleńca, by chronić Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) przed jego zemstą. Teraz Lewińska dowie się, co stało się z jej byłym.
M jak miłość (odc. 1469): Iza dowie się o makabrycznej śmierci Artura. O wszystkim opowie jej ciotka Skalskiego

W 1469 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 12.11.2019 na antenie TVP2) Lewińska spotka się z ciotką Skalskiego (Agata Rzeszowska). Zaniepokojona Iza sama będzie zabiegać o tę rozmowę. Wszystko dlatego, że będzie zaintrygowana nagłym zniknięciem Artura. Zacznie podejrzewać, że on po prostu gdzieś się ukrywa, żeby zaatakować w najmniej odpowiednim momencie. Dopiero tego dnia dowie się, jak bardzo się myli…

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

Skalska wyprowadzi dziewczynę z błędu. Kobieta będzie szczerze zmartwiona zniknięciem Artura i zapewni Izę, że on na pewno nie zrobi jej już krzywdy. Powód? Ciotka Artura już wie o jego śmierci! Jak to możliwe?

W M jak miłość kobieta dręczona czarnymi myślami odwiedziła wróżkę. To właśnie podczas jednego z magicznych seansów dowiedziała się, jaki los spotkał Artura. Chłopak został brutalnie zamordowany i zabrał do grobu wiele tajemnic. Skalska opowie o tym Izie. Lewińska będzie skołowana. Czy odkryje, że to jej szwagier stoi za tym morderstwem?

Zobacz: Jak naprawdę umarł Artur Skalski? Powstały dwie wersje zakończenia jego wątku, tylko jedna trafiła do emisji

Olek robi wszystko, by nie dać po sobie poznać, że coś jest nie tak. W środku jest jednak przybity wizją długoletniej odsiadki… Pije, sięga po leki, z dnia na dzień jest z nim coraz gorzej.

Zobacz: M jak miłość. Wiemy, co spotka Marcina Chodakowskiego. Producenci zgotowali mu straszny los


×
×