×

M jak miłość (odc. 1469): Olek powie Marcinowi prawdę o zabójstwie. Tak narodzi się ich męska przyjaźń [WIDEO]

W M jak miłość Olek (Maurycy Popiel) zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), ale Marcin (Mikołaj Roznerski) jeszcze o tym nie wie. Jeszcze. Za moment nie będzie już żadnej tajemnicy.

Widzowie M jak miłość doskonale wiedzą, że niedawno na ekranie doszło do dramatycznych wydarzeń. Olek zamordował Artura, by chronić swoją rodzinę przed zemstą psychopaty. Zakopał jego ciało w lesie, a wszystko widział sąsiad Olewicz (Tomasz Dedek), który będzie teraz go szantażować i wyłudzać pieniądze.

Zobacz: Wielkie święto dla widzów i twórców „M jak miłość”. Ekipa ma poważny powód do świętowania!

Tymczasem młodszego z braci Chodakowskich bez przerwy męczą wyrzuty sumienia. Nie radzi sobie z poczuciem winy. Bliscy nie pozostają obojętni, ale on milszy:

Marcin, nie pytaj. Jesteś dobrym bratem, ale nie pytaj – poprosi Olek, by nie czynić z brata współwinnego zabójstwa.

Brat mordercy nie może jednak siedzieć cicho. Widzi, że coś jest nie tak.

Marcin widzi, co się dzieje z Olkiem. Olek nie potrafi się pozbierać po tych wydarzeniach. Marcin usiłuje z niego wydusić, co jeszcze mogło się wydarzyć – powiedział Mikołaj Roznerski w „Kulisach serialu M jak miłość”.

W 1469 odcinku M jak miłość sytuacja zrobi się jeszcze bardziej napięta. Wszystko przez wspomnianego Olewicza, który zagrozi lekrzowi.

Wszystko, co dzieje się w życiu Olka jest zupełnie niespodziewane. Choć jest to coś, na co podświadomie czeka. Tylko zazwyczaj nie wie się jak i kiedy. I to właśnie objawia się w postaci pana Olewicza – wyjaśnił Maurycy Popiel.

M jak miłość odcinek 1469, Olek (Maurycy Popiel),Olewicz (Tomasz Dedek)

M jak miłość odcinek 1469, Olek (Maurycy Popiel),Olewicz (Tomasz Dedek)

Zobacz: M jak miłość. Wiemy, co spotka Marcina Chodakowskiego. Producenci zgotowali mu straszny los

Najgorsze jest to życie w niepewności:

Olewicz dla Olka jest koszmarem, który go prześladuje. Jest wielką niewiadomą, bo nie wiadomo co powie i kiedy powie – powiedział tajemniczo Tomasz Dedek, czyli serialowy sąsiad, który nęka Olka.

W końcu coś pęknie. W 1469 odcinku M jak miłość Marcin spanikuje i będzie pewien, że Artur ukrywa się i rujnuje jego firmę budowlaną. Olek nie zniesie widoku zmartwionego brata. Chwyci go mocno i patrząc prosto w oczy powie:

Cokolwiek się tu stało, to na pewno nie był Artur. On nie żyje, rozumiesz?!

M jak miłość odcinek 1469, Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)

M jak miłość odcinek 1469, Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)

Jak zareaguje Marcin? Chodakowski będzie w szoku, że brat był gotów do takiego czynu, byle tylko chronić pozostałych członków rodziny.

Zrobiłeś dobry uczynek. Ja tylko bardzo żałuję, że ja go nie zabiłem – skomentuje krótko Chodakowski i zacznie opracowywać plan obrony Olka. To przecież więcej jak pewne, że do ich drzwi w końcu zapuka policja.

Coś wymyślę – zapewni Marcin.

Marcin jest w stanie zrobić wszystko, żeby wybronić swojego brata. Ta sytuacja zbliżyła ich bardzo do siebie. Stworzyli prawdziwe przymierze braci – powiedział w „Kulisach serialu M jak miłość” Mikołaj Roznerski.

Zobacz też: Aleksandra Chodakowska wyczuje, że Olek ukrywa mroczną tajemnicę. Pozna prawdę o zabójstwie Artura?

Zobacz całe „Kulisy serialu M jak miłość”

Może Cię zainteresować