M jak miłość (odc. 1470): Leszek pozbędzie się Niny ze swojego życia i w uroczy sposób odzyska Joasię

Gdy tylko Asia z M jak miłość (Barbara Kurdej -Szatan) dowie się, że jej ukochany Leszek (Sławek Uniatowski) ma dziecko z byłą dziewczyną Niną (Agnieszka Judycka), ucieknie od niego. Czy to definitywny koniec tego romansu?
M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszek (Sławomir Uniatowski)

Nie ma co owijać w bawełnę. W M jak miłość po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk) Asia długo nie była w stanie zakochać się w innym mężczyźnie. Ale gdy na jej drodze stanął milioner Leszek, oddała mu swe serce. Jednak Krajewski nadużył jej zaufania. Gdy dowiedział się o tym, że będzie miał dziecko z dawną kochanką, nie powiedział o tym Chodakowskiej.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472): Zraniona Anka wyjedzie z Warszawy. Kamil zerwie ich tajną umowę!

I dlatego już w 1470 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 18 listopada 2019 w TVP2) dojdzie do karczemnej awantury między Joasią a Leszkiem. Ona będzie wściekła na ukochanego, że nie powiedział jej wcześniej o ciąży. On będzie się starał wytłumaczyć całą sytuację. Ale wtedy na takie wyjaśnienia będzie za późno. Po awanturze Joasia, smutna i poruszona słowami Leszka, postanowi wyjechać do Grabiny, żeby uciec przed Leszkiem i narastającymi problemami. Ale okaże się, że jej adoptowany syn Wojtuś (Feliks Matecki) zdradzi Leszkowi, gdzie oboje przebywają.

M jak miłość odcinek 1467, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Leszek (Sławek Uniatowski)

M jak miłość odcinek 1467, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Leszek (Sławek Uniatowski)

Leszek postanowi więc działać. Najpierw zdecyduje się na poważną rozmowę z Niną. Nareszcie oznajmi jej, że jej nie kocha, że nigdy z nią już nie będzie, choć zapewni jej i dziecku wszelkie środki utrzymania. A następnie pojedzie do Grabiny i poprosi Asię o wybaczenie.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1469): Kinga i Piotrek będą mieli piąte dziecko! Zduńska znów jest w ciąży?

A zrobi to w sposób bardzo oryginalny. Po prostu zaśpiewa Asi piosenkę. Grający Leszka Sławek Uniatowski to przecież znany piosenkarz i szkoda byłoby nie wykorzystać w serialu jego talentu. Na pewno ten koncert poruszy Chodakowską. Kto wie, może przekona ją do powrotu do Warszawy oraz do tego, by dać ukochanemu jeszcze jedną, tym razem ostatnią, szansę. Fani M jak miłość powinni przygotować się na solidną porcję łez wzruszenia.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472): Iza uzależniona od psychotropów? Olek ją wykończy!

M jak miłość odcinek 1453, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski)

M jak miłość odcinek 1453, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski)


×
×