×

M jak miłość (odc. 1470): Kisielowa i Robert panikują przed pierwszym seksem. Ona jest dziewicą, a on impotentem!

W premierowych odcinkach M jak miłość będziemy świadkami wieczoru panieńskiego Kisielowej (Małgorzata Różniatowska). Podczas zabawy nie zabraknie kilku szokujących rewelacji!

W 1470 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 18.11.2019 na antenie TVP2) Kisielowa zaprosi Barbarę (Teresa Lipowska) na kieliszek naleweczki. Wszystko to z powodu jej wieczoru panieńskiego. Dopiero wtedy Zośka zdecyduje się na poważne wyzwanie. Okaże się, że trzęsie się ze strachu na samą myśl o nocy poślubnej…

Zobacz: Fani „M jak miłość” zażenowani Kisielową w roli Panny młodej: „Karykatura”

Zrozum, Włodek był moim pierwszym mężczyzną, teraz Robert będzie drugim… W pewnym sensie… po tylu latach… jestem właściwie dziewicą – zacznie objaśniać Kisielowa.

Robert to światowy człowiek, który z niejednego pieca chleb jadł, a ja taką prowincjonalną gąską jestem… Nagle mam fruwać? – doda załamana.

M jak miłość – Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Barbara (Teresa Lipowska)

M jak miłość – Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Barbara (Teresa Lipowska)

Barabra będzie w szoku. Nie będzie się spodziewała, że przyjaciółka poruszy taki temat. Słowo seks za pierwszym razem usłyszy „keks” i będzie miała wrażenie, że rozmawiać będą o ciastach. Ostatecznie postara się jednak uspokoić przyjaciółkę.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1470) Robert w areszcie! Narzeczony Kisielowej tuż przed ślubem sam zgłosi się na komisariat

Tymczasem w M jak miłość okaże się, że Robert (Krzysztof Tyniec) też poważnie myśli o pierwszym zbliżeniu. Boi się bowiem, że we znaki dadzą mu się problemy z potencją. Odwiedzi więc swojego świadka – Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) i poprosi o receptę na niebieską tabletkę.

Nie mówię, że wezmę, bo nie muszę, ale może jak będę miał w zasięgu jakieś potencjalne wsparcie, koło ratunkowe… to nie będę się trząsł, jak osika.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472) Bolesne rozstanie Anki i Kamila. Porzucona Waszkiewicz wyjedzie za granicę!

Może Cię zainteresować