M jak miłość (odc. 1470): Pijackie wybryki, aresztowanie i była kochanka oszusta! A to wszystko tuż przed ślubem

Zamiast na ślubnym kobiercu, za kratami? Robert (Krzysztof Tyniec), przyszły mąż Zofii Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) tuż przed weselem trafi do aresztu. Przyszła małżonka wpadnie w szał! Czy to aby jedyny powód, przez który miałoby nie dojść do długo wyczekiwanego przez panią Kisielową, ślubu?
M jak miłość odcinek 1470, Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Robert (Krzysztof Tyniec)


Widzowie M jak miłość doskonale wiedzą, że Roberta i Zosię łączy bardzo burzliwa relacja. Kobieta zakochana w mężczyźnie, w przeszłości została przez niego oszukana. Cewaniaczek jednak tak łatwo się nie poddał, co poskutkowało. Kisielowa wybaczyła Żakowi i teraz przygotowują się własnego ślubu.

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

W 1470 odcinku serialu M jak miłość (emisja w poniedziałek 18.11.2019 na antenie TVP2) Zośka Kisielowa bez żadnych wątpliwości będzie gotowa wyjść za swojego wybranka. Pewna tego, że mężczyzna się zmienił, nagle dowie się od jednej z sąsiadek, czegoś szokującego!

Podobno Żak na wieczorze kawalerskim upije się do nieprzytomności, przez co policjanci będą musieli zabrać go na komendę. Kisielowa oczywiście nie zostawi tej sprawy bez echa. Pojedzie na miejsce w celu omówienia całego zajścia. Nie dowie się jednak niczego konkretnego, gdyż komendant Staszek (Sławomir Holland) zacznie kryć aresztowanego. Doskonale przecież wie, jak bardzo przekichane ma jego „więzień”. Powie seniorce, że Robert pomagał mu w tajnej misji. Ta jednak nie da się tak łatwo spławić i zażąda natychmiastowych wyjaśnień. Podczas spotkania z narzeczonym, Zosia naskoczy na mężczyznę, nie dając mu dojść do głosu.

M jak miłość odcinek 1470, Kisielowa (Małgorzata Różniatowska)

M jak miłość odcinek 1470, Kisielowa (Małgorzata Różniatowska)

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1471) Strzelanina w lesie. Janek umrze na oczach Uli?

– Sam nie wiem jak… – wyduka Robert.
– Piłeś! Widzę to po oczach! Są mętne i fałszywe! – uciszy go Kisielowa.

Ostatecznie po spędzonej nocy w areszcie Żak wyjdzie na wolność, a ślub będzie mógł się normalnie odbyć. Niestety czarne chmury ponownie nawiedzą Grabinę. Podczas uroczystej ceremonii w kościele pojawi się nieznajoma. Przedstawi się jako ofiara byłego oszusta.

M jak miłość odcinek 1470, Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Barbara (Teresa Lipowska), Maria (Małgorzata Pieńkowska)

M jak miłość odcinek 1470, Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Barbara (Teresa Lipowska), Maria (Małgorzata Pieńkowska)

Czy Kisielowa zaufa przyszłemu mężowi czy porzuci go raz na zawsze tracąc przy tym wiarę w miłość? A jak zareaguje Robert? Przyzna się, a może wyprze wszystkiego? Odpowiedź już w najbliższym odcinku M jak miłość.

Zobacz też: M jak miłość (odc. 1471): Janek umrze? W szpitalu zrozumie, kogo naprawdę kocha


×
×