M jak miłość (odc. 1470): Robert w areszcie! Narzeczony Kisielowej tuż przed ślubem sam zgłosi się na komisariat

Jaki numer z okazji zbliżającego się ślubu wykręci swojej narzeczonej Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) jej ukochany Robert Żak (Krzysztof Tyniec) z M jak miłość? Nie obejdzie się bez łez! 
M jak miłość odcinek 1465, Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Robert (Krzysztof Tyniec)

Ona jest pewna siebie, wygadana, ale w kwestiach damsko-męskich daje się wodzić Żakowi za nos. A teraz już nie wiadomo, czy w ogóle do ślubu dojdzie, bo wydarzy się seria niefortunnych zdarzeń. To wszystko zobaczymy w 1470. odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 18.11.2019 w TVP2). Wiadomo, że Żak nie jest szczery z narzeczoną, wiele razy ją oszukiwał i zwodził i zawiedzie także w dniu ślubu. W przeddzień uroczystości Robert trafi za kratki!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472): Iza uzależniona od psychotropów? Olek ją wykończy!

Co tak starszego zrobił tym razem? Przecież policja nie aresztuje niewinnych ludzi! Żak spił się na umór tuż przed własnym ślubem i zgarnęli go policjanci. Jednak nie tyle, by ukarać starszego pana, a uchronić go przed gniewem przyszłej małżonki Staszek (Sławomir Holland) z Jankiem (Tomas Kollarik) zgodzą się, by senior ukrył się w areszcie przed narzeczoną – po nocy spędzonej w barze.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472) Bolesne rozstanie Anki i Kamila. Porzucona Waszkiewicz wyjedzie za granicę!

– Gdyby pani Zosia dowiedziała się, że pan tak dzień przed ślubem zabalował, byłoby po panu…
– Odrobinę poszedłem w tango…
– Odrobinę ukochanego jednak wytropi – i ruszy do ataku!
– Piłeś! Poznaję po oczach… Są mętne i fałszywe… tak jak cała ta zakichana policja, która zwyczajnie cię kryje!
– Myszko droga, posłuchaj…
– To ty posłuchaj! Urżnąłeś się dzień przed naszym ślubem! I są tylko dwie możliwości… albo zrobiłeś to z radości, albo z rozpaczy!

W tych okolicznościach trudno przypuszczać, że do złożenia przysięgi małżeńskiej jednak dojdzie… Tym bardziej, że podczas samej ceremonii ślubnej dojdzie do gorszących scen!

Zobacz: Fani „M jak miłość” zażenowani Kisielową w roli Panny młodej: „Karykatura”


×
×