M jak miłość (odc. 1471): Bartek wystąpi o rozwód! Jego związek z Ulą nie ma już żadnej przyszłości

Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) z M jak miłość nie są do końca szczęśliwi. Ula wciąż waha się, czy lepiej być z mężem, czy wybrać poprzedniego kochanka – policjanta Janka (Tomas Kollarik). A wkrótce czekają ich kolejne bardzo ciężkie chwile. Czy to znaczy, że przed tą parą nieuchronne rozstanie? Sprawdź, co wydarzy się w 1471 odcinku M jak miłość.
M jak miłość odcinek 1471, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

Choć w M jak miłość przed wakacjami Ula obiecywała Bartkowi, że będzie mu wierna do grobowej deski, już złamała to przyrzeczenie. Wciąż interesuje się policjantem Jankiem, który również jest w Uli zakochany. Na drodze młodym stanie nie tylko uczucie do rywala, ale i całkiem realne zagrożenie. Ula wyzna bowiem Barbarze (Teresa Lipowska) oraz Marii (Małgorzata Pieńkowska), że jej mąż musiał zniknąć. Ukrywa się przed bandytą, który chce się na nim zemścić: Grzelakiem (Jakub Kornacki). Ula będzie się pokrętnie tłumaczyła Barbarze, że tak naprawdę spotyka się z Jankiem, żeby chronić lepiej Bartka, ale pewnie starsza pani będzie miała swoje zdanie na ten temat. Wie, że wnuczka ma ochotę zdradzić ślubnego.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472) Bolesne rozstanie Anki i Kamila. Porzucona Waszkiewicz wyjedzie za granicę!

Niestety, zniknięcie Bartka na wiele nie pomoże. Grzelak ucieknie – tuż po tym, jak lokalna policja wpadnie na jego trop. A potem bandyta odnajdzie Lisiecką w lesie i zaatakuje:

Pozdrowienia dla Bartka… od starego kumpla!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472): Iza uzależniona od psychotropów? Olek ją wykończy!

Bandyta będzie próbował ją zranić, ale na szczęście obronią ją Janek i Rafał. Niestety… Morawski zostanie ciężko zraniony. Bartek będzie widział jak jego żona rozpacza przy łóżku szpitalnym Janka i zrozumie, że ona wciąż kocha byłego partnera. A następnego dnia to właśnie przez niego Lisiecki oznajmi nagle żonie, że muszą wystąpić o rozwód. Te dramatyczne słowa Ula usłyszy w 1471. odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 19.11.2019 na antenie TVP2).

Uważam, że… powinniśmy się rozstać.(…) Myślałem, że można uciec od przeszłości… Ale nie można. Nie powinienem i nie chcę narażać cię na takie życie…- wyszepcze przybity Bartek.

Czy to już ostateczny koniec małżeństwa Lisieckich? Czy Ula zgodzi się na rozwód choćby po to, by oboje mogli w miarę spokojnie i szczęśliwie żyć? A może zdecydują się na emigrację? Poza granicami Polski trudniej byłoby ich dopaść groźnym zbirom.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1470) Robert w areszcie! Narzeczony Kisielowej tuż przed ślubie, sam zgłosi się na komisariat


×
×