M jak miłość (odc. 1472): Spektakularny powrót Anety. Olek będzie miał jej za co dziękować! [WIDEO]

Stęskniliście się za Anetą (Ilona Janyst) w M jak miłość? Była partnerka Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel) powróci w najmniej oczekiwanym momencie!
M jak miłość (odc. 1472): Spektakularny powrót Anety. Olek będzie miał za co jej dziękować!

Aneta i Olek z M jak miłość przez jakiś czas byli parą namiętnych kochanków. To właśnie z Kryńską Olek zdradził swoją ówczesną żonę Magdę (Anna Mucha). Aneta miała nadzieję, że będzie miała Chodakowskiego dla siebie na wyłączność już zawsze. Wtedy na horyzoncie pojawiła się Aga (Ina Sobala) i potem Agnieszka (Magdalena Walach). Kryńska nie miała szans, choć posuwała się nawet do udawanej ciąży…

Zobacz: M jak miłość (odc. 1469): Olek powie Marcinowi prawdę o zabójstwie. Tak narodzi się ich męska przyjaźń

Kryńska przepadła na jakiś czas, ale wróci i to w najmniej oczekiwanym momencie. W M jak miłość zaraz po tym, jak Olek powie Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że zabił Artura (Tomasz Ciachorowski) do drzwi zapuka właśnie Aneta.

Aneta wraca w najlepszym momencie dla Olka ponieważ musi go wyciągać za uszy z potężnych tarapatów. Widzi Olka, który jest przerażony, nie radzi sobie z wyrzutami sumienia – powiedziała Ilona Janyst w „Kulisach serialu M jak miłość”.

Okazuje się, że to właśnie ta bohaterka odegra kluczową rolę w wątku Chodakowskiego, który lada moment zostanie oskarżony o morderstwo z zimną krwią.

M jak miłość odcinek 1472, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

M jak miłość odcinek 1472, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

Zobacz: Wielkie święto dla widzów i twórców „M jak miłość”. Ekipa ma poważny powód do świętowania!

Może Aneta faktycznie wymyśli, jak wybrnąć z tej sytuacji. Wiemy, że Aneta nie da przed sobą ukrywać tej informacji – zdradził Maurucy Popiel.

Co się wydarzy w nowych odcinkach M jak miłość?

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych – powie Olkowi Kryńska w 1472 odcinku M jak miłość i zacznie go całować na znak, że całym sercem jest z nim. Nie będzie oczywiście obojętna.

W zamian za pomoc, brunetka będzie oczekiwała romantycznej miłości i związku. Czy Olek posłusznie wróci do kochanki, żeby tylko uniknąć więzienia? Na to właśnie się zanosi.

M jak miłość odcinek 1472, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

M jak miłość odcinek 1472, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

Aneta jest twardą zawodniczką, myślę, że warto jest mieć ją po swojej stronie. Zwłaszcza w sytuacji, w której znalazł się Olek – dodała Ilona Janyst w „Kulisach serialu M jak miłość”.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472): Zraniona Anka wyjedzie z Warszawy. Zerwie ich tajną umowę!

Zobacz całe „Kulisy serialu M jak miłość”


×
×