M jak miłość (odc. 1472): Zraniona Anka wyjedzie z Warszawy. Kamil zerwie ich tajną umowę!

Wszystko wskazuje na to, że niebawem Weronika Rosati zniknie z M jak miłość. Czy tak się właśnie stanie? Wiele na to wskazuje…
M jak miłość, Anka (Weronika Rosati), Kamil (Marcin Bosak)

Anka Waszkiewicz zniknie z M jak miłość! A wszytko dlatego, że była kochanka Andrzeja (Krystian Wieczorek) intrygowała z Kamilem (Marcin Bosak), żeby rozdzielić Budzyńskiego z Magdą (Anna Mucha). Malarka udawała zakochaną w Kamilu… ale naprawdę się w nim zakochała!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1469): Kinga i Piotrek będą mieli piąte dziecko! Zduńska znów jest w ciąży?

W 1472 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 25 listopada 2019 w TVP2) okaże się, że Gryc boleśnie wystawił ją do wiatru i to podczas wspólnych wakacji w Chorwacji. Anka będzie tym faktem załamana i stwierdzi, że chce wyjechać z Polski. Mimo cynicznej umowy zawartej z Kamilem, Waszkiewicz łudziła się, że Gryc wybierze właśnie ją a nie Madzię. Teraz będzie głęboko zraniona.

View this post on Instagram

Udają, nie udają…. będzie coś z tego? ????

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Trudno oprzeć się wrażeniu, że scenarzyści inspirowali się w tkaniu tej intrygi klasyką romansu czyli Niebezpiecznymi związkami. Tam również jedna z bohaterek zakłada się z dawnym kochankiem o to, że uwiedzie jej konkurentkę a następnie porzuci. Jednak kochanek zakochuje się w konkurentce. Oczywiście kochanka mści się, odbierając mu ukochaną, a pośrednio także życie. Dlatego ciekawe, czy Anka tak bardzo zraniona przez Gryca, zemści się na nim, czy schowa głowę w piasek wyjeżdżając z kraju?

Zobacz: M jak miłość odc. 1468. Magda odwoła ślub z Andrzejem! To cios dla wszystkich fanów serialu

Anka wyżali się z wszystkiego swej jedynej przyjaciółce czyli Kindze (Katarzyna Cichopek). Wyzna jej, że chce na stałe wyjechać z Polski, rozpocząć nowe życie za granicą, skoro nie potrafi zatrzymać ukochanego przy sobie. Ale W 1472 odcinku M jak miłość zobaczymy, że Kinga nie będzie patrzyła obojętnie na dramat przyjaciółki. Zacznie działać. Postanowi porozmawiać poważnie z Kamilem, z którym przecież zna się świetnie, bo w czasie studiów mieszkali w jednym mieszkaniu. Gryc przyzna skruszony, że próbował się w Ance zakochać, by Magda była zazdrosna ale nie udało się. Bo wciąż kocha Chodakowską…

A potem Gryc nawet odwiedzi narzeczoną Andrzeja i bezczelnie poprosi, by razem z nim wyjechała z Polski. Jak rozwiąże się ta sytuacja? Wszystko wskazuje na to, że to jednak Anka prędzej zniknie z M jak miłość. Może być to spowodowane tym, że Weronika Rosati gra główna rolę w serialu Polsatu Zawsze warto.

Zobacz: Ślub Izy i Marcina odwołany! To początek wielkich kłopotów w życiu Chodakowskiego

Zawsze warto - Marta (Weronika Rosati)

Zawsze warto – Marta (Weronika Rosati)


×
×