M jak miłość (odc.1472): Bolesne rozstanie Anki i Kamila. Porzucona Waszkiewicz wyjedzie za granicę!

Zakochali się w sobie tylko "na niby", ale dla Anki (Weronika Rosati) zabawa okazała się czymś więcej. Niestety producenci M jak miłość nie pozwolą jej na szczęście u boku Kamila (Marcin Bosak). Poznaj szczegóły!
M jak miłość (odc.1472): Bolesne rozstanie Anki i Kamila. Porzucona Waszkiewicz wyjedzie za granicę!

Anka i Kamil z M jak miłość połączyli siły, żeby rozbić związek Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Waszkiewicz marzyła o tym, by mieć prawnika tylko dla siebie. Śmiertelnie chory Gryc liczył natomiast na to, że spędzi ostatnie chwile w towarzystwie swojej pierwszej miłości.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472): Iza uzależniona od psychotropów? Olek ją wykończy!

Intryganci postanowili udawać, że są parą, żeby wzbudzić zazdrość przyjaciół. Na Magdzie zrobiło to niemałe wrażenie, ale miłość do Andrzeja okazała się o stokroć silniejsza niż tęsknota za licealnym kochankiem. Tymczasem „udawany” związek Anki i Kamila zrobił się poważny. Nawet na osobności nie wychodzili z roli. Waszkiewicz miała więc nadzieję, że będą razem szczęśliwi. Ale producenci serialu nie dadzą jej takiej szansy.

W 1472 odcinku M jak miłość załamana Anka pojawi się na Deszczowej i ze łzami w oczach opowie Kindze (Katarzyna Cichopek) o tym, że Kamil porzucił ją podczas romantycznego wyjazdu do Chorwacji.

Zobacz: M jak miłość. Nowy Leszek! Kto zastąpi Sławka Uniatowskiego w serialu?

Po prostu nagle wyjechał bez słowa – poskarży się artystka.

Zduńska postanowi ratować sytuację. Zaprosi Kamila do siebie i urządzi mu pogadankę. Gryc wyzna z bólem serca, że mimo starań nie zakochał się w Ance. Jego serce nadal należy do Magdy.

Tymczasem porzucona Waszkiewicz stwierdzi, że już nic jej w Polsce nie trzyma. Będzie chciała wyjechać za granicę, a to oznacza, że na ekranie TVP2 możemy już więcej nie zobaczyć Weroniki Rosati.

Zobacz: Anna Mucha poprowadzi własny program! Przez nowy projekt zniknie z „M jak miłość”?


×
×