×

M jak miłość (odc. 1472): Iza uzależniona od psychotropów? Olek ją wykończy!

Najpierw zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), a teraz wykończy Izę (Adriana Kalska)?! Sprawdź, co tym razem zrobi Olek (Maurycy Popiel) w M jak miłość.

W M jak miłość Olek zabił Artura i mimo, że morderstwo zawsze jest czymś okrutnym, to doskonale wiecie, że działał w dobrej wierze. Nie chciał bowiem, żeby szaleniec nadal nękał jego bliskich. Gdyby nie jego interwencja, to Marcinowi (Mikołaj Roznerski) lub jego ukochanej Izie mogłaby wydarzyć się prawdziwa tragedia. Pewnie skończyłoby się tak, że to Skalski zamordowałby kogoś z nich…

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

Niestety minione wydarzenia nie odbiją się bez echa na życiu bohaterów M jak miłość. Olek upadnie na dno. Zacznie przychodzić do pracy naćpany. Leki zacznie popijać alkoholem i w takim stanie pojawi się nawet na sali operacyjnej! Dopiero w 1469 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 12.11.2019 na antenie TVP2) Chodakowski przyzna się starszemu bratu, że dopuścił się zbrodni.

Nieświadoma niczego Iza też będzie przeżywać śmierć Artura na swój sposób. Choć nie zna szczegółów, to ciotka Skalskiego powie jej, że od wróżki wie o makabrycznej śmierci chłopaka.

Zobacz: M jak miłość (odc.1469) Iza dowie się o makabrycznej śmierci Artura

Przytłoczona makabrycznymi wydarzeniami Lewińska będzie czuć się coraz gorzej, zacznie podupadać na zdrowiu. W domu prawie zemdleje i właśnie wtedy postanowi szukać pomocy. W 1472 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 25.11.2019 na antenie TVP2) Iza odwiedzi Olka w przychodni i poprosi o silne leki psychotropowe. On nie odmówi. Wypisze receptę, ale nie piśnie ani słowa o tym, że to on unicestwił rywala.

Zobacz: Jak naprawdę umarł Artur Skalski? Powstały dwie wersje zakończenia jego wątku, tylko jedna trafiła do emisji

Może Cię zainteresować