M jak miłość (odc. 1472): Zemsta Julki będzie słodka. Paweł pożałuje, że zostawił piękną blondynkę

Julka (Joanna Kuberska) już na pewno nie wróci do Pawła (Rafał Mroczek). Zduński bardzo ją zranił, bo nie chciał z nią założyć rodziny, a potem bezpardonowo się z nią rozstał. Teraz jednak w 1472 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 25.11.2019 w TVP2) zagra byłemu chłopakowi na nosie pokazując się u boku majętnego przystojniaka. Z kim flirtować będzie Julka i czy ten widok ucieszy Pawła?
M jak miłość - Julka (Joanna Kuberska)

Powiedzieć, że atmosfera między nimi bardzo się popsuła, to nic nie powiedzieć! Julka z M jak miłość jest strasznie zła na dawnego ukochanego, że tak ją wystawił. Tym bardziej jej zemsta będzie słodka…

Zobacz: Joanna Kuberska rzuciła pracę w „M jak miłość”. Co będzie z Julką i Pawłem?

Tymczasem Zduński otworzy swój kolejny mały biznes sklep z rowerami, oczywiści tuż obok bistro za rogiem. Ten lokal zajął po firmie Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski).

Paweł oczywiście nie będzie miał wątpliwości, że Rowerownia okaże się sukcesem. Wpadnie z wizytą na kawę do bistro i zaprosi Julkę z Agą (Ina Sobala) w odwiedziny. Julka jednak go zignoruje.

M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Julka (Joanna Kuberska)

M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Julka (Joanna Kuberska)

I wtedy do kawiarni wkroczy Werner (Jacek Kopczyński), który zacznie flirtować z byłą dziewczyną Zduńskiego. Prawnik od dawna szuka swojej kobiety. Marzy bowiem przed wszystkim o dziecku, które mogłaby mu dać. A przecież Julka tak bardzo chciała wieść spokojne życie ze zduńskim i urodzić mu maleństwo!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Michał zrobi z Asi bohaterkę powieści erotycznej? Co na to Chodakowska?

Ale Paweł odegra rolę psa ogrodnika, któremu będzie nie w smak, że jakiś inny mężczyzna śmie interesować się jego byłą dziewczyną. Do tego stopnia będzie przeżywał to, że jego eks tak świetnie bawi się w towarzystwie zabawnego i bogatego prawnika, że nie będzie w stanie na to patrzeć. Oczywiście w M jak miłość Aga z satysfakcją odnotuje konsternację Pawła.

Ciekawe jednak, czy spotkanie Julki z Wernerem to sprawa jednorazowa. Może faktycznie dziewczyna powinna zwrócić uwagę na tego podstarzałego lowelasa. W końcu nie jest złym człowiekiem. Tyko nieco zbyt kochliwym.

Zobacz więcej: To koniec Julki i Pawła w „M jak miłość”. Zduński raz na zawsze zniechęci do siebie piękną blondynkę


×
×