M jak miłość (odc. 1473): Aneta pozna mroczny sekret Olka Chodakowskiego?

Po zabójstwie Artura (Tomasz Ciachorowski) Olek (Maurycy Popiel) z M jak miłość będzie chciał po prostu wyjechać z Polski. Ale ktoś go jednak zatrzyma. I wcale nie będzie to szantażysta Olewicz (Tomasz Dedek).
Ilona Janyst wraca do M jak miłość

Tą osoba będzie Aneta (Ilona Janyst), która znów wkroczy w życie lekarza. Szukający ukojenia za wszelką cenę Chodakowski w 1473 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 26 listopada 2019 w TVP 2). I wtedy Aneta wprost zapyta Olka, dlaczego chce wyjechać z kraju.

Sprawdź koniecznie: Śmierć w „M jak miłość”! Tak bezwzględnego scenariusza nikt się nie spodziewał. Co za dramat!

Ja tego w ogóle nie rozumiem. Tu masz wolną rękę, masz swój program, eksperymentalną terapię, innowacyjne rozwiązania i co? Chcesz to tak po prostu… zaprzepaścić? – zapyta Olka. Ale ten nie będzie chciał odpowiedzieć na pytanie i wyznać paraliżującej go prawdy. W końcu dziewczyna przeraziłaby się, że sypia z zabójcą.

-Aneta nie da za wygraną znów zacznie podpytywać kochanka o to, czemu chce wyjechać. – Miło, że tak się o mnie troszczysz, ale niczego ze mnie nie wyciągniesz – usłyszy.

Kryńska nie odpuści. Zacznie węszyć. Będzie chciała za wszelką cenę dowiedzieć się, czemu Olek chce tak nagle wyjechać. Cennych wskazówek udzieli mu koleżanka z pracy Olka (Monika Janik). Dziewczyna wyzna Anecie, że Olek chodzi podminowany, zwłaszcza od momentu, gdy w klinice odwiedziła go przyszła szwagierka (Adriana Kalska).

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Michał zrobi z Asi bohaterkę powieści erotycznej? Co na to Chodakowska?

– Po jej wyjściu Olek kompletnie nie mógł skupić się na pracy. Nawet dostał burę od szefa – powie Anecie, ta natychmiast uda się do Lewińskiej. A ta wygada jej niemal wszystko! Że firma jej narzeczonego zbankrutowała, że szaleniec chciał ją zabił. Na koniec wyzna Kryńskiej, że Olek ocalił ją przez szaleńcem Arturem!

Potem sprytna Aneta uda się do Marcina i wyjawi mu, że w szafce jego brata znalazła silne psychotropy.

– Chcę mu pomóc. Ten wyjazd to dla niego wielka strata – westchnie.

– Jeśli naprawdę chcesz mu pomóc, to bądź przy nim. On teraz bardzo potrzebuje wsparcia – stwierdzi Marcin.

I Aneta będzie wściekła, że nic się nie dowie. Czy w końcu wyciągnie z kochanka, co takiego stało się w jego życiu, że chce rzucić wszystko i wyjechać?

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Nowa kobieta w życiu Marcina. Iza z zazdrości odwoła ślub?!


×
×