M jak miłość (odc. 1473): Jak Michał pozbędzie się Leszka z życia Asi?

W nowych odcinkach M jak miłość do Warszawy niespodziewanie wróci Michał Ostrowski (Paweł Deląg). Pisarz znów spróbuje zbliżyć się do Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Czy tym razem się uda?
M jak miłość po wakacjach 2019, Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

W M jak miłość Michał i Asia mogli być piękną parą, ale Chodakowska dała sąsiadowi kosza. Ostrowski chyba za bardzo pospieszył się z okazywaniem uczuć, bo wdowa po Tomku (Andrzej Młynarczyk) nie była jeszcze gotowa na nowy związek. Pisarz wyjechał na kilka miesięcy do Szwecji, by w spokoju pracować nad nowym kryminałem. Teraz jednak wróci i znów będzie chciał odzyskać Asię.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472): Iza uzależniona od psychotropów? Olek ją wykończy!

Problem tylko w tym, że jej serce w międzyczasie zdobył już Leszek (Sławomir Uniatowski). Szalenie przystojny biznesmen wynajął dom przyjaciela – Michała właśnie – i dzięki temu miał Asię pod ręką. Ona mu uległa, ale nie wiedziała jeszcze, że Nina (Agnieszka Judycka) jest z nim w ciąży!

W 1473 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 26.11.2019 na antenie TVP2) Michał weźmie Wojtusia (Feliks Matecki) na spytki. Chłopak powie mu, jak bardzo Leszek zranił jego mamę. Z resztą… Chłopiec od samego początku nie lubił nowego wybranka mamy.

Zobacz: M jak miłość. Nowy Leszek! Kto zastąpi Sławka Uniatowskiego w serialu?

Michałowi da to nadzieję na to, że jednak uda mu się odzyskać Chodakowską. Zapyta ją wprost, czy jest z Krajewskim szczęśliwa. A widząc jej reakcję, bez wahania wyrzuci Leszka z domu! To koniec Krajewskiego na Deszczowej! Michał znów będzie panem swojego domu i z pewnością będzie częstszym gościem w życiu Joasi. Trochę żałujemy, bo przecież Leszek i Chodakowska mogliby być piękną parą… Gdyby tylko nie te kłamstwa, matactwa i niechciana ciąża.

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!


×
×