M jak miłość (odc. 1474): Bartek zostawi Ulę. Smutny finał pięknej miłości

Bartek (Arkadiusz Smoleński) i Ula (Iga Krefft) z M jak miłość, młodzi małżonkowie musza się rozstać dla własnego dobra. Czyżby po to by za jakiś czas być ze sobą razem?
M jak miłość (odc. 1475): Ula zostanie całkiem sama. Nawet rodzina się od niej odwróci

Gdy w M jak miłość Bartek wyprowadzi się z Siedliska, Mostowiakowie będą musieli zmierzyć się z szalejącymi w okolicami plotkami na temat dziwnie krótkiego małżeństwa Uli. Bardzo ciekawa przyczyn rozstania z Bartkiem będzie Marzenka (Olga Szomańska). Ula wyjaśni przyjaciółce, że męża nie zdradziła i są inne poważniejsze powody wyjazdu jej szwagra. Marzenka doradzi jej szczerą rozmowę z małżonkiem ale Ula stanowczo odmówi twierdząc, że już wiele razy próbowała przekonać Bartka do życia razem i ucieczki przed problemami.

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

Babcia Barbara (Teresa Lipowska) z kolei doradzi wnuczce, żeby walczyła o męża, jeśli Uli na nim naprawdę zależy. Ula posłucha ukochanej babci i w 1474 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 2 grudnia 2019 w TVP2) odwiedzi męża w Jonkowie, gdzie ten ma warsztat samochodowy. Zacznie przekonywać męża, że bardzo go kocha i że czeka ich świetlana przyszłość w dalekiej Australii!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1474) Ula i Bartek też wyjadą do Australii? Córka Mostowiaka ma nowy plan na życie

Tam mieszka Ojciec Uli, Marek Mostowiak. Tam oboje czyliby się bezpieczni, nie byliby narażeni na kolejne ataki podejrzanych kolegów Bartka z Więzienia. Ale Bartek będzie sceptyczny wobec pomysłu zony. Zapyta jeszcze szyderczo, czy Janek także z nimi pojedzie. Bartek wie bowiem, że uczucia jego zony do dawnego kochanka wcale nie wygasły po ślubie. Ula wciąż czuje do niego coś więcej niż zwykłą sympatię.

Dlatego zaproponuje Uli rozstanie na próbę. Po to, żeby jego ślubną wiedziała ostatecznie, z którym z mężczyzn chce spędzić resztę swego życia. Poza tym Lisiecki uważa, że jeśli oboje się rozdziela, ukochana będzie bezpieczna. Chce jednak wierzyć, że któregoś dnia żona wybierze właśnie jego i że zaczną normalne, nudne życie…

Sprawdź: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk!


×
×