M jak miłość (odc. 1474): Kim jest Maciej Kalicki? Tajemniczy stażysta wzbudzi podejrzenia Marysi

Tajemniczy młody stażysta w przychodni w Lipnicy od razu wzbudzi podejrzenia Marysi (Małgorzata Pieńkowska) z M jak miłość. Kim tak naprawdę jest ten chłopak, który wyda się Rogowskiej dziwnie znajomy?
M jak miłość odcinek 1471, Barbara (Teresa Lipowska), Maria (Małgorzata Pieńkowska), Ula (Iga Krefft)

Stażysta Maciej Kalicki i (w tej roli Aleksander Kaleta) pojawi się po raz pierwszy w 1474 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 2.12.2019 na antenie TVP2). Marysia oprowadzi go po przychodni, ucieszona z nowego nabytku, ale i zdziwiona, że młody człowiek chce zdobywać praktykę na wsi, a nie w renomowanym szpitalu w Warszawie.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1476) Andrzej nie wyjdzie za Magdę, żeby opiekować się chorą Martą?!

Kiedyś mam zamiar osiąść na wsi, dlatego staż chciałem mieć właśnie w takim miejscu – wyjaśni jej Maciej.

Brzmi to dość wiarygodnie, ale i tak wzbudzi nieufność Marysi. Na dodatek okaże się, że Maciej zrobi sobie wycieczkę na miejscowy cmentarz, gdzie odwiedzi zadbany grób Zenona Łagody (Emil Karewicz) oraz jego syna Michała (Paweł Okraska), który zginał w makabrycznym wypadku w Stanach. Czyżby mody pan doktor był z nimi spokrewniony, a tym samym – z Marysią? To przecież możliwe, by chłopak był albo młodszym synem Zenona, albo też dzieckiem samego Michała. Zatem dla Rogowskiej może być …przyrodnim bratem lub bratankiem! Stąd u Marysi to wrażenie, że gdzieś już widziała tego młodego człowieka.

Czytaj też: M jak miłość (odc. 1477) Nowa kobieta w życiu Marcina. Iza z zazdrości odwoła ślub?

Druga teoria na temat Kalickiego jest jeszcze dziwniejsza: może to on jest poszukiwanym przez Marysię i Wernera (Jacek Kopczyński) synem Kamila Starskiego (Radosław Krzyżowski), zmarłego przyjaciela Rogowskiej?

Biznesmen prosił Marię w liście, który otrzymała po jego śmierci, by odszukała jego syna, bo zostawił dla niego majątek. Maria od tygodni próbuje ustalić miejsce pobytu chłopaka, którego zresztą Kamil nigdy nie widział na oczy. Czy zaginionym synem Starskiego jest właśnie młody stażysta? Lecz w takim razie po co młody lekarz odwiedzałby na cmentarzu grób Łagodów? Tajemnicze pochodzenie Kalickiego wyjaśni się najpewniej w grudniowych odcinkach M jak miłość.

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

M jak miłość po wakacjach 2019, Kamil (Radosław Krzyżowski), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

M jak miłość po wakacjach 2019, Kamil (Radosław Krzyżowski), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)


×
×