M jak miłość (odc. 1474): Mateusz wprowadzi się do Lilki! Co wydarzy się dalej?

Mateusz (Krystian Domagała) i Lilka ( Monika Mielnicka) z M jak miłość zamieszkają razem! Jak do tego dojdzie?
M jak miłość, Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała)

Młody Mostowiak okaże się bardzo rycerski, ponieważ odwoła wyjazd na wakacyjny obóz, by pomóc ukochanej. Ra bowiem będzie musiała się opiekować chora mamą. Zamiast wypoczywać, Mateusz pomoże Lilce prowadzić cukiernię. Co ciekawe ani babcia Barbara (Teresa lipowska), ani tym bardziej ciocia Maria (Małgorzata Pieńkowska) nie będą protestować. Obie w 1474 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 2 grudnia 2019 w TVP2) poprą pomysł chłopaka.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Michał zrobi z Asi bohaterkę powieści erotycznej? Co na to Chodakowska?

Można tylko się domyślać, że Mateusz bardzo się ucieszy z tej decyzji krewnych. Mieszkając razem ze swoją dziewczyną, będą mogli bez specjalnych ograniczeń uprawiać seks. Niedawno licealiści odkryli jego rozkosze i wydają się usatysfakcjonowani swym pożyciem. Co to jednak może oznaczać da serialu? Prawdopodobnie to, że ta sympatyczna para zaliczy wpadkę… I to dopiero będzie zagwozdka dla rodziny.

Czy będą w stanie pomóc młodym? Lilka ma przecież trudnego ojca. Za to tata Mateusza Marek (Kacper Kuszewski) jest tak daleko od niego, że nie będzie mu w stanie ponoć i z pewnością nawet pojawienie się wnuka na świecie nie sprowadzi go do Polski. Bo skoro nawet nie pojawił się na ślubie własnej córki…

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

Tak czy siak, dziecko Mateusza i Lilki może oznaczać tylko jedno; dawny porządek w Grabinie będzie zburzony. Dla młodych maluszek może okazać się nie lada ciężarem. Lilka i Mateusz mają przecież maturę do zdania. Małe dziecko i konieczność opieki nad nim z pewnością temu nie sprzyja. Może też pokrzyżować dalsze plany edukacyjne Mateusza. Przed chłopakiem zatem mnóstwo ciężkich wyborów, których będzie musiał dokonać tylko dlatego, że wykazał się chęcią pomocy ukochanej…

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477): Policja odkryje mroczną tajemnicę Artura! Dotrą też do Olka?


×
×