×

M jak miłość (odc. 1474): Ostatnia rozmowa Uli i Bartka. Lisiecki na do widzenia złamie jej serce

W M jak miłość między Ulą (Iga Krefft) i Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) od dawna się nie układało. W końcu Lisiecki postanowi zakończyć to, co ich łączy. Odejdzie na zawsze?

W M jak miłość Ula wyszła za Bartka, ale skrycie wciąż kocha Janka (Tomas Kollarik). On z resztą też cały czas coś do niej czuje, zabiega o kontakt i ratuje ją z opresji. Po tym jak w 1471 odcinku M jak miłość Morawski zostanie postrzelony przez bandziora Grzelaka, zrozpaczona Ula czuwać będzie przy jego szpitalnym łóżku. Lisiecki zobaczy i zrozumie, że jego żona kocha innego.

Więcej: M jak miłość (odc. 1471): Janek umrze? W szpitalu zrozumie, kogo naprawdę kocha

Właśnie wtedy Bartek podejmie decyzję o rozstaniu. W 1474 odcinku M jak miłość ludzie zaczną plotkować, że Mosotowiakowa wskoczyła policjantowi do łóżka! Ula utnie te plotki tłumacząc Marzence (Olga Szomańska) i Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński), że powód ich rozstania był zupełnie inny…

O wszystkim dowie się także Barbara (Teresa Lipowska). Seniorka poprosi wnuczkę, by ratowała swoje małżeństwo.

Czasem trzeba schować dumę do kieszeni – powie babcia Uli.

M jak miłość odcinek 1465, Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska)

M jak miłość odcinek 1465, Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska)

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1471) Strzelanina w lesie. Janek umrze na oczach Uli?

Dziewczyna zacznie działać. Odwiedzi Bartka w warsztacie pod pretekstem pogratulowania mu zdanej matury. Przy okazji zaproponuje, by jednak do siebie wrócili. Będzie na tyle odważna, że zechce z nim wyjechać nawet do Australii! Lisiecki jednak odmówi:

Sama wiesz, że to się nie uda. Możesz uciec na koniec świata, ale to nie zmieni twoich uczuć do Janka – powie Bartek.

Ula będzie załamana. Jej mąż doda, że jeśli za rok usłyszy od niej wyznanie miłości, to będzie miał pewność, że łączy ich prawdziwe uczucie. Teraz w M jak miłość chłopak jest przekonany, że musi dać Uli czas na poukładanie własnych spraw i uczuć. Czy to znaczy, że Lisiecka zgodzi się na rozwód? O wszystkim przekonamy się w nowych odcinkach serialu o Mostowiakach.

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

M jak miłość Bartek (Arkadiusz Smoleński)

M jak miłość Bartek (Arkadiusz Smoleński)

[wp_quiz id=”472″]

 

Może Cię zainteresować