M jak miłość (odc. 1475): Olek Chodakowski uratuje żonę największego wroga. Tak odpokutuje śmierć Artura?

A to szuja! Czy Olewicz (Tomasz Dedek) z M jak miłość znów zgłosi się na policję w sprawie zabójcy Skalskiego (Tomasz Ciachorowski)? Jaki będzie miał w tym interes?
M jak miłość odc 1475, Olek (Maurycy Popiel)

Ukochana żona Olewicza Ela (Ewa Domańska) w 1475 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 3 grudnia 2019 w TVP2) ulegnie wypadkowi. Wszystko wskazuje na to, że resztę życia spędzi na wózku. Nic dziwnego, że jej mąż będzie zrozpaczony. Upije się nawet i tak zadzwoni na policję. Dobrze, że rozładuje mu się komórka i nie będzie mógł donieść na Olka (Maurycy Popiel).

Zobacz: M jak miłość (odc. 1478) Adam Werner w końcu opowie o traumie z przeszłości. Co Agata ma z tym wspólnego?

Ale czy Olewicz okaże Olkowi choć krztynę litości? W 1477 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 10 grudnia 2019 w TVP2) mężczyzna będzie zrozpaczony stanem ukochanej żony. Nic dziwnego: mimo, że nie jest może najuczciwszym człowiekiem, kocha małżonkę, wyrzuca sobie też, że to on jest winny wypadkowi, a lekarze nie potrafią jej pomóc. Jego gniew, skierowany głównie na Olka sprawi, że postanowi się zemścić na młodym lekarzu. A ma jak to zrobić. W jego posiadaniu jest przecież nagranie, na którym widać, jak Chodakowski zakopuje zwłoki Skalskiego w lesie.

Sprawdź też: M jak miłość (odc. 1475) Szantaż Anety. Olek ulegnie byłej kochance, żeby uniknąć więzienia?

W M jak miłość wzburzony Jarosław podejmie ostateczną decyzję: pojedzie na komisariat i złoży zeznania w sprawie zabójstwa Artura! W drodze na policję nastąpi jednak zwrot akcji. Olek zadzwoni do Olewicza. Ale nie po to, by błagać go, by nie szedł na policję – przecież o tym nie wie. Olek zadzwoni w zupełnie innej sprawie: sytuacja jego żony jednak nie będzie tak beznadziejna, jak wszyscy medycy myśleli. Olek, który jest mimo wielu wad świetnym chirurgiem przejrzy dokładnie dokumentacje Olewiczowej i znajdzie metodę wyleczenia żony swego najgorszego wroga. Być może nawet Elżbieta Olewiczowa zacznie chodzić! Czy w tej sytuacji Olewicz odpuści Olkowi, który stanie na głowie, by ratować jego ukochaną Elę? Oby tak właśnie było.

Zobacz: Nowa bohaterka w „M jak miłość”! To ona wystawi na próbę związek młodego Mostowiaka


×
×