Podwójny ślub w „M jak miłość”! Nie tylko Iza i Marcin złożą sobie uroczystą przysięgę

O tym, że w M jak miłość Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) planują ślub, ale nie tylko oni spotkają się na ślubnym kobiercu. Widzów czeka prawdziwa niespodzianka!
M jak miłość, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Olek (Maurycy Popiel), Aga (Ina Sobala)

W M jak miłość wiele się dzieje. Dla wielu bohaterów przełomowa okazała się śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski). Skalski zginął przez Olka (Maurycy Popiel), który strzelił, by ratować najbliższych. Marcin jeszcze mu za to podziękuje!

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1477) Szantażysta Olka zmieni taktykę. Będzie go błagać o pomoc!

Tymczasem poza Marcinem i szantażystą Olewiczem (Tomasz Dedek) nikt nie wie, do czego jest zdolny lekarz. O tym, że Olek jest mordercą dowie się jednak Aneta (Ilona Kryńska) w 1475 odcinku M jak miłość. Dziewczyna usłyszy rozmowę ukochanego z przebiegłym sąsiadem i wszystkiego się domyśli.

M jak miłość odcinek 1472, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

M jak miłość odcinek 1472, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

Czytaj: M jak miłość (odc. 1472) Spektakularny powrót Anety. Olek będzie miał jej za co dziękować! [WIDEO]

Kryńska wpadnie na wspaniały pomysł i postanowi uratować Chodakowskiego przed odsiadką. Stanowczo zaprotestuje, gdy Olek powie jej, że chce się zgłosić na prokuraturę. Dziewczyna zaproponuje mu ślub, a potem wspólny wyjazd za granicę. Lekarz się na to zgodzi?

Jeśli tak, to całkiem możliwe, że para spotka się na ślubnym kobiercu zaraz obok Izy i Marcina. Być może wszyscy spotkają się na wspólnym weselu w Grabinie? Będzie bardzo rodzinnie i kameralnie. Bez wielu ciekawskich spojrzeń i wścibskich sąsiadów – miejmy nadzieję!

O tym, jak potoczą się losy bohaterów dowiemy się w premierowych odcinkach M jak miłość. Będziecie oglądać?

Czytaj: M jak miłość (odc. 1476) Marta ukryje przed rodziną śmiertelną chorobę. Tylko Andrzej pozna jej tajemnicę!

M jak miłość, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

M jak miłość, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)


×
×