M jak miłość (odc. 1475): Ula zostanie całkiem sama. Nawet rodzina się od niej odwróci

W M jak miłość Ula (Iga Krefft) sama nie wie czego chce. Jej rozstanie z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) i romans z Jankiem (Tomas Kollarik) będą powodem wielu plotek w Grabinie. Przeciwko niej będą nawet najbliżsi!
M jak miłość (odc. 1475): Ula zostanie całkiem sama. Nawet rodzina się od niej odwróci

W M jak miłość Ula w końcu się doigra. Nie od dziś wiadomo przecież, że bawi się uczuciami zakochanych w niej mężczyzn. Najpierw spławiła Morawskiego, który jej się oświadczył. Chłopak o mało przepłacił rozstanie życiem, bo próbował się zabić!

Czytaj: M jak miłość (odc. 1471) Grzelak zaatakuje Ulę, a bohaterski Janek ruszy na ratunek! Kto umrze?

Mostowiakówna wyszła za Bartka, ale po ślubie zrozumiała, że jednak kocha byłego i teraz drwi z miłości męża. W końcu w M jak miłość Bartek straci cierpliwość. Zrozumie, że Ula kocha Janka i po prostu odejdzie w cień.

M jak miłość odcinek 1471, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

M jak miłość odcinek 1471, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

Tymczasem rozstanie świeżo upieczonych małżonków będzie powodem wielu plotek i dyskusji w Grabinie. Ludzie zaczną mówić za plecami właścicielki siedliska, że na pewno mąż zostawił ją, bo wskoczyła do łóżka policjantowi! Nawet Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zaczną snuć domysły. Ula będzie musiała im dobitnie powiedzieć, że nie spała z Morawskim, a powód rozstania jest zupełnie inny!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1474) Ula i Bartek też wyjadą do Australii? Córka Mostowiaka ma nowy plan na życie

M jak miłość odcinek 1452, Ula (Iga Krefft)

M jak miłość odcinek 1452, Ula (Iga Krefft)

Bartek odejdzie, ale co gorsza Janek też. Funkcjonariusz po strzelaninie zrozumie, że miłość do Uli nie jest warta tylu poświęceń i da szansę zakochanej w nim Soni (Barbara Wypych). Ula zostanie sama. Całkiem sama. Bez męża, kochanka, przyjaciół.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1477) Nowa kobieta w życiu Marcina. Iza z zazdrości odwoła ślub!

 


×
×