M jak miłość (odc. 1476): Andrzej nie wyjdzie za Magdę, żeby opiekować się Martą?!

Choroba Marty (Dominika Ostałowska) sprawi, że Madzia (Anna Mucha) i Andrzej ( Krystian Wieczorek) z M jak miłość będą musieli odwołać ślub na zawsze?
M jak miłość Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)

W 1476 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 9 grudnia 2019 w TVP2) Marta zasłabnie i trafi do szpitala. To z z tej okazji poprosi Budzyńskiego, by zaopiekował się przez kilka dni – lub nawet tygodni – nastoletnią Anią (Gabriela Świerczyńska). Prawnik zabierze od razu dziewczynę do domu, a na miejscu czekać ich będzie spora niespodzianka! Bo Magda akurat na ten wieczór zaplanuje „gorącą” randkę z ukochanym…

Zobacz: M jak miłość (odc. 1476) Marta ukryje przed rodziną śmiertelną chorobę. Tylko Andrzej pozna jej tajemnicę

Ania, widząc „strój” gospodyni, będzie w lekkim szoku. Uśmiech nastolatki jednak szybko zniknie – gdy tylko dziewczyna pomyśli o matce.

Co takiego dzieje się z Martą? Czy jest poważnie Chora? Andrzej szybko wyjaśni wszystko narzeczonej:

– Przewlekła niewydolność nerek… Nikt nie wiedział, nikomu nie mówiła… nawet Marysi.
– Boże…
– Te jej wszystkie ostatnie wyjazdy, ten Berlin… To ściema. Była wtedy w szpitalu, dopiero dziś mi się przyznała.
– Łukasz wie?
– Nie. I Marta prosiła, żeby mu nie mówić… Będzie dializowana.

Czytaj też: M jak miłość (odc. 1477) Nowa kobieta w życiu Marcina. Iza z zazdrości odwoła ślub?

Niedługo potem Magda i Andrzej odwiedzą Wojciechowską w szpitalu przekażą jej, że odwołują swój ślub do czasu, aż Wojciechowska nie wyzdrowieje. Chcą bowiem, żeby Marta była na im obecna. To zaledwie przesuniecie daty uroczystości, ale ważne dla wszystkich.

– To kameralna impreza, nie wyobrażam sobie, żeby cię miało na niej zabraknąć… Chcemy, żebyś w tym dniu była z nami. Tylko musisz szybko zdrowieć, zanim Andrzej straci cierpliwość! – powie Marcie Madzia.

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

Ale czy stan zdrowia matki Ani pozwoli jej kiedykolwiek na uczestniczenie w uroczystości? A może będzie musiała mieć przeszczep, żeby normalnie funkcjonować? Tylko to w takim razie może być dawcą?


×
×