M jak miłość (odc. 1476): Katia da Łukaszowi nauczkę. Wojciechowski zapragnie wychować z nią dziecko!

Dla ciężarnej Katii (Joanna Jarmołowicz) Łukasz (Kuba Józefowicz) z M jak miłość popełni wielkie szaleństwo. Czyżby się w niej jednak zakochał?
M jak miłość odcinek 1458 Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

To, że będzie niedługo tatą, wcale do tej pory nie obchodziło Łukasza. Wojciechowski z M jak miłość traktował zakochaną w nim Katię oschle. Dla niego była po prostu dziewczyną, z którą uprawiał przygodny seks. Dla niej zaś – pierwszym mężczyzną, w którym się zakochała. Pech sprawił, że podczas jej pierwszego razu Katia zaszła w ciąże. Łukasz niezbyt tym się przejął, bo nie pokochał Katii, Nie poszedł z nią nawet na USG, a przecież to ważna chwila dla przyszłych rodziców. Dziewczyna, żeby go ukarać, zniknie.

Zobacz: Podwójny ślub w „M jak miłość”! Nie tylko Iza i Marcin złożą sobie uroczystą przysięgę!

M jak miłość odcinek 1454, Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

M jak miłość odcinek 1454, Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

W M jak miłość Aga (Ina Sobala) wymyśliła, żeby Katia wyjechała do Łodzi zamiast Julki (Joanna Kuberska), która planowała przeprowadzkę do mieszkania znajomych. Natomiast ojciec Katii Otar (David Gamtsemlidze) oznajmił chłopakowi, że córka wyjechała do Gruzji i nie chce znać Łukasza.

To podziałało na Wojciechowskiego jak płachta na byka. Zaczął wydzwaniać do Katii. Na telefon nagrał jej nawet specyficzne wyznanie miłosne:

Nie powiedziałem, że cię kocham, bo nie wiem w zasadzie co do ciebie czuję. Ale chcę być z tobą i tego jestem pewien. Odezwij się do mnie… Proszę…

M jak miłość odcinek 1458 Łukasz (Jakub Józefowicz)

M jak miłość odcinek 1458 Łukasz (Jakub Józefowicz)

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1471) Strzelanina w lesie. Janek umrze na oczach Uli?

Ale Katia się nie odezwie, więc zdenerwowany Wojciechowski zacznie w 1476 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 9.12.20119 na antenie TVP2) szukać dziewczyny i uda się do jej ojca. Gruzin oskarży chłopaka, że go nachodzi  i wezwie straż miejską. Z opałów ocali Wojciechowskiego Aga, która zezna, że Łukasz przyszedł do niej, bo jest jego dziewczyną. Ale Otar wciąż będzie twierdził, że Katia wróciła do Gruzji. Zdesperowany chłopak postanowi się tam udać stopem.

Agę będzie kusić, żeby wyznać Łukaszowi prawdę – że Katia uciekła do Łodzi, by dać mu nauczkę. Ale ostatecznie tego nie zrobi. Zaś Wojciechowski poprosi matkę o gotówkę i wyruszy stopem do Gruzji by odzyskać dziewczynę nie wiedząc, gdzie ona dokładnie przebywa. Czy mimo wszystko zorientuje się, że Gruzin skłamał i odnajdzie Katię? O tym przekonamy się w premierowych odcinkach M jak miłość.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1477) Szantażysta Olka zmieni taktykę. Będzie go błagać o pomoc!


×
×