M jak miłość (odc. 1476): Marta ukryje przed rodziną śmiertelną chorobę. Tylko Andrzej pozna jej tajemnicę!

W nowych odcinkach M jak miłość Andrzej (Krystian Wieczorek) pozna śmiertelnie poważny sekret Marty (Dominika Ostałowska). Okazuje się, że jego była żona cierpi na poważną chorobę!
M jak miłość Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)

W M jak miłość Marta i Andrzej byli kochającym się małżeństwem, do czasu gdy nie pochłonęła ich praca. Przy okazji prawnik miał niewielkie problemy z wiernością. To po prostu nie mogło się udać. Budzyńscy jednak zgodnie rozstali się i nadal są przyjaciółmi. Andrzej pomaga byłej żonie jak tylko może – między innymi w wychowaniu dzieci, które traktuje jak swoje własne.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1471): Strzelanina w lesie. Janek umrze na oczach Uli?

W 1476 odcinku M jak miłość  (emisja w poniedziałek 9.12.2019 na antenie TVP2) Marta zapowie byłemu, że wybiera się razem z Anią (Gabriela Świerczyńska) nad polskie morze. Zaplanowany wypoczynek nie dojdzie jednak do skutku. Wojciechowska zemdleje na ulicy i trafi do szpitala. Na miejscu od razu zjawi się Budzyński. Dopiero wtedy dowie się, że jego ukochana cierpi na niewydolność nerek i musi być stale dializowana. Okaże się, że ten sekret ukrywa przed wszystkimi, nawet przed własnymi dziećmi. Dorosły Łukasz (Jakub Józefowicz) nie ma o niczym pojęcia!

Sprawdź: M jak miłość. Tomasz Ciachorowski w szczerym wywiadzie po odejściu z serialu. Żałuje?

Budzyński zostanie powiernikiem jej tajemnicy, ale chyba nie będzie umiał na ten temat milczeć. O problemach Marty z pewnością dowie się Magda (Anna Mucha), która wręcz przepada za byłą żoną obecnego wybranka.

Co wydarzy się dalej? Czy w nowych odcinkach M jak miłość Marta umrze? Jej organizm nie radzi sobie z toksynami, więc o tragedię nie jest trudno. A Wy już dobrze wiecie, że producenci kultowej eMki są nieprzewidywalni. Oby Marta nie przepłaciła tych kłopotów życiem.

Czytaj: M jak miłość. To już 8 lat bez Hanki Mostowiak. Scena jej śmierci w kartonach przeszła już do historii [WIDEO]


×
×