×

Wojna braci w „M jak miłość”! Paweł odbije Piotrkowi Kingę?

Wiecznie nieobecny w domu z powodu pracy Piotr Zduński (Marcin Mroczek) z M jak miłość zasmuci się, bo jego dzieci będą wolały jego brata Pawła (Rafał Mroczek) w roli przyszywanego taty. Czy Kinga (Katarzyna Cichopek) również zastąpi męża jego bliźniakiem? I to nie tylko w prozaicznych codziennych sprawach, ale i w sypialni? Czy to koniec małżeńskiej sielanki na Deszczowej?

Przypomnijmy, Piotrek z M jak miłość jest w ciągłych rozjazdach między Warszawą i Berlinem, ale Paweł jest na miejscu. To jego zobowiązał mąż kingi do pomocy żonie w codziennych sprawach. Paweł będzie się z tej roli wywiązywał wzorowo. Wręcz…za dobrze!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Umierająca Marta w szpitalu. Przed śmiercią poprosi tylko o jedno

Niesnaski zaczną się w odcinku 1476. M jak miłość (emisja w poniedziałek 9 grudnia 2019 w TVP2), gdy w bistro Kingi popsuje się klimatyzacja i bracia nie będą umieli sobie poradzić z jej zreperowaniem. Panowie pokłócą się, a gapie będą kibicowali braciom, którzy nie będą umieli dogadać się, gdzie wiercić dziury. Przegra Piotr, bo zrobi zwarcie…

M jak miłość, Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

M jak miłość, Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

To dopiero początek. Piotrek nie poczuje się dobrze, gdy jego własne dzieci będą zwracały się z wszystkimi problemami do wujka, a nie do niego. Co więcej, Paweł poradzi sobie z maluchami śpiewająco! Małemu Mikołajowi (Aleksander Bożyk) zreperuje rower, a Lenkę (Maria Głowacka) nauczy jeździć na jej rowerku! Mikołaj zapyta też Pawła:

– Wujek, a pamiętasz, że obiecałeś nam wycieczkę rowerową?

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

– No pewnie, że pamiętam! Kiedy? Może jutro? Misiek, szykuj się – odpowie mu Paweł, świetnie spełniający się nie tylko w roli majstra złotej rączki, ale i w roli opiekuna maluchów.

Kiedy Ojciec zaproponuje dzieciom wycieczkę do ZOO, one bez mrugnięcia okiem wybiorą wycieczkę z wujkiem Pawłem!

Sprawdź: M jak miłość. Iza i Marcin już po ślubie. Ich urocze zdjęcie sprzed ołtarza robi furorę w sieci!

To wszystko widzi też Kinga. Będzie przekonywała męża, że to wcale tak nie jest, że dzieci wolą Pawła od niego, ale Piotrek swoje wie. Ciekawe, czy teraz zacznie też podejrzewać wzruszoną przywiązaniem do dzieci żonę o romans z bratem? To całkiem możliwe i prawdopodobnie te podejrzenia mogą nie być wcale takie bezpodstawne…

M jak miłość, Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

M jak miłość, Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

Może Cię zainteresować