×

M jak miłość (odc. 1477): Asia zostawi Leszka dla Michała? „Nie zrezygnuję z walki o ciebie” – usłyszy

Co się wydarzy w 1477 odcinku M jak miłość? Asia (Barbara Kurdej-Szatan) dojrzeje do decyzji o rozstaniu, ale Leszek (Sławek Uniatowski) jej tego nie ułatwi. O serce Chodakowskiej będzie musiał walczyć z Michałem (Paweł Deląg).

Jeśli śledzicie kultową eMkę to wiecie, że atmosfera się zgęszcza. Po powrocie Michała nic już nie jest pewne. Krajewski zranił przecież Asię ukrywając przed nią informację o ciąży Niny (Agnieszka Judycka). Ostrowski za to zasługuje na drugą szansę. W 1477 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 10.12.2019 na antenie TVP2) Michał podaruje przyjaciółce swoją książkę… z dedykacją, w której wyzna, że napisał powieść właśnie o niej. A Chodakowska pośle mu w odpowiedzi ciepły uśmiech…

Zobacz koniecznie: M jak miłość (odc. 1477) Gdzie i kiedy można obejrzeć cały odcinek online?

– Zrobiłeś ze mnie morderczynię czy ofiarę? Bo mówiłeś, że piszesz kryminał…
– Zamierzałem, ale… akcja nieoczekiwanie skręciła w zupełnie inną stronę.
– Skąd ja znam te nagłe zwroty akcji…

Kilka godzin później „zwrot akcji” – równie nagły, co bolesny – czeka za to Leszka. Bo Joanna postanowi na nowo z ukochanym zerwać.

– Czy to mi się śni? Przyjechałaś, naprawdę?
– Przyjechałam się z tobą pożegnać… Naprawdę i po raz ostatni.

Gdy Chodakowska spróbuje odejść, biznesmen jednak ją zatrzyma – i znów chwyci dziewczynę w ramiona…

Sprawdź też: M jak miłość (odc. 1477) Michał zrobił z Asi bohaterkę powieści erotycznej? Co na to Chodakowska?

M jak miłość odc 1477, Leszek (Sławek Uniatowski), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość odc 1477, Leszek (Sławek Uniatowski), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

– Wiesz, że nigdy nie przestanę cię kochać? Nigdy…
– Leszek, proszę… Nie ułatwiasz mi tego.
– Nie zamierzam. Skoro wierzysz, że postępujesz słusznie, uszanuję to… Ale nigdy nie zrezygnuję z walki o ciebie… Nigdy – zapewni Krajewski.

Jego rywalem o serce Chodakowskiej będzie oczywiście Michał. Pisarz po kilku miesiącach nieobecności pozwolił, by Asia trochę się za nim stęskniła. Miał też czas by przemyśleć swoje zachowanie i delikatnie podejść ukochaną, by dała mu drugą szansę. Jaką ma przewagę? A no taką, że Wojtuś (Feliks Matecki) dosłownie go uwielbia. Tego samego nie można powiedzieć niestety o Leszku. Syn Joasi najchętniej by się go pozbył…

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nawet nie muszą udawać, jak bardzo się kochają! Zobaczcie ich wspólnej zdjęcia z „M jak miłość”

Może Cię zainteresować