M jak miłość (odc. 1477): Szantażysta Olka zmieni taktykę. Będzie go błagać o pomoc!

W M jak miłość największym wrogiem Olka (Maurycy Popiel) jest obecnie Olewicz (Tadeusz Dedek). To on widział, jak Chodakowski zakopuje w lesie ciało Artura (Tomasz Ciachorowski). Teraz szantażysta będzie potrzebował pomocy lekarza. Co wydarzy się dalej? Zobacz!
M jak miłość Olek (Maurycy Popiel), Olewicz (Tomasz Dedek)

W M jak miłość Olek zamordował Artura, ale zrobił to w obronie bliskich. Potem zakopał ciało szaleńca w lesie obok domku nad jeziorem. Wszystko widział wścibski sąsiad Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Uznał, że to świetna okazja, żeby zażądać pieniędzy w zamian za milczenie. Los szybko się jednak odwróci.

Sprawdź: M jak miłość. Tomasz Ciachorowski w szczerym wywiadzie po odejściu z serialu. Żałuje?

M jak miłość, Olewicz (Tomasz Dedek)

M jak miłość, Olewicz (Tomasz Dedek)

Już w 1477 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 10.12.2019 na antenie TVP2) mężczyzna zawiezie chorą żonę do Warszawy. Będzie miał nadzieję, że wymusi na Olku opiekę nad ukochaną – to miałby być jeden z warunków jego milczenia. Po drodze dojdzie do wypadku. Żonie Olewicza grozić będzie całkowity paraliż! Mężczyzna złagodnieje i dotrze do kliniki Chodakowskiego z zupełnie innym nastawieniem. Teraz będzie mu zależało już tylko na zdrowiu żony.

Zobacz: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wezmą ślub jeszcze w tym roku! Znamy szczegóły ceremonii

M jak miłość odcinek 1469, Olek (Maurycy Popiel),Olewicz (Tomasz Dedek)

M jak miłość odcinek 1469, Olek (Maurycy Popiel),Olewicz (Tomasz Dedek)

Olek zaoszczędzi więc kilkadziesiąt grubych tysięcy. Jeden z pacjentów Olka pogratuluje Olewiczowi, że jego żona znalazła się pod opieką najlepszego specjalisty. Sam Chodakowski potwierdzi, że da radę uratować kobietę przed paraliżem. Sąsiad przestanie więc fikać. Czy to znaczy, że brat Marcina uniknie więzienia za morderstwo? O wszystkim przekonamy się w nowych odcinkach M jak miłość.

Czytaj: M jak miłość (odc. 1472) Spektakularny powrót Anety. Olek będzie miał jej za co dziękować! [WIDEO]

M jak miłość odcinek 1469, Olek (Maurycy Popiel)

M jak miłość odcinek 1469, Olek (Maurycy Popiel)


×
×