M jak miłość (odc. 1477): Policja odkryje morderczą tajemnicę Artura! Dotrą też do Olka?

W M jak miłość śledczy wreszcie odnajdą ciało zamordowanej przez psychopatę Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) psychiatry Darii (Ewelina Gnysińska). Czy dzięki temu odtworzą ciąg wydarzeń i wreszcie odkryją, kto stoi za zniknięciem Artura?
M jak miłość - Olek (Maurycy Popiel), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)

Wiadomość o tym, że Artur zabił Darię wywoła u Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) szok. Przecież tak niewiele brakowało, by psychol zabił też jego ukochaną Izę (Adriana Kalska). Informacja ta wypłynie w 1472 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 25 listopada 2019 na antenie TVP2). Teraz wreszcie ma dowód na to, że Skalski był psychopatycznym mordercą i powie oczywiście o tym bratu (Maurycy popiel), który zabił skalskiego.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Michał zrobi z Asi bohaterkę powieści erotycznej? Co na to Chodakowska?

Znaleziono ciało tej lekarki Artura. Skurwiel ją zabił – usłyszy Olek od Marcina.

M jak miłość odc 1456, Daria (Ewelina Gnysińska), Artur (Tomasz Ciachorowski)

M jak miłość odc 1456, Daria (Ewelina Gnysińska), Artur (Tomasz Ciachorowski)

Czy ta wiadomość sprawi, że Olek zracjonalizuje sobie swoja zbrodnię i przestanie mieć koszmarne wyrzuty sumienia? Przecież gdyby nie on, ofiar Artura mogłoby być znacznie więcej. Nie tylko Iza, ale i dzieci, a także Marcin. Być może nawet sam Olek, którego Artur przecież także zaatakował.

M jak miłość odcinek 1460, Olek (Maurycy Popiel)

M jak miłość odcinek 1460, Olek (Maurycy Popiel)

Pytanie tylko, czy wiadomość o odnalezieniu ciała Darii faktycznie młodszego Chodakowskiego pocieszy. Może będzie wręcz przeciwnie. Chodakowski poczuje, że na jego szyi zaciska się pętla śledztwa. Co dalej zrobi? Zacznie wykonywać jakieś nerwowe ruchy? Ucieknie jednak z Polski , by nie konfrontować się z wymiarem sprawiedliwości. A może nie wytrzyma psychicznie presji i sam się ujawni przed śledczymi, przy okazji informując ich, że poszukiwania żywego Artura nie mają głębszego sensu.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Nowa kobieta w życiu Marcina. Iza z zazdrości odwoła ślub?!

Może nawet ujawni taśmę, nagraną przez Olewicza (Tomasz Dedek). Widać na niej przecież jak Olek nocą zakopuje zwłoki Skalskiego w Lesie. Czegokolwiek nie zrobi Młodszy Chodakowski, do końca swych dni będzie żył ze świadomością, że on, lekarz, pozbawił życia człowieka. Co prawda nie niewinnego, tylko seryjnego mordercę, ale zbrodnia zawsze nią pozostanie.

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!


×
×