M jak miłość (odc. 1478): Adam Werner w końcu opowie o traumie z przeszłości. Co Agata ma z tym wspólnego?

W dzisiejszym odcinku M jak miłość Adam Werner (Jacek Kopczyński) pozna Agatę (Katarzyna Kwiatkowska), a urocza siostra Rogowskiego (Robert Moskwa) zrobi na prawniku nie lada wrażenie! Co wydarzy się dalej? Jakiś czas później lekarka pozna największa tajemnicę flirciarza.
M jak miłość odc 1474, Adam (Jacek Kopczyński), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)

W M jak miłość Adam nie ma szczęścia do kobiet. Zawsze źle lokuje uczucia i słabo na tym wychodzi. Tym razem będzie podobnie? W 1478 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 16.12.2019 na antenie TVP2) Rogowska zauważy, że jej nowy adorator to razowy podrywacz! Będzie wściekła i zaintrygowana jednocześnie więc bez owijania w bawełnę powie, co o nim myśli.

Zobacz: Nowa bohaterka w „M jak miłość”! To ona wystawi na próbę związek młodego Mostowiaka

Powie, że ma wrażenie, że gdy tylko zaczyna się robić dobrze, on nagle ucieka. Dlaczego tak się dzieje?

Coś w tym jest – wyzna Werner i otworzy się przed swoją rozmówczynią.

Mecenas wyzna, że po prostu ma złamane serce. Nie potrafi się zakochać i czerpać z tego radości. A wszystko przez Ankę (Tamara Arciuch), która mimo ślubu zostawiła go dla innego i na zawsze przeprowadziła się do Francji – choć pierwotnie mieli tam pojechać razem tylko w sprawach służbowych.

Sprawdź: Barbara Mostowiak wyjawi największy sekret „M jak miłość”. Uratuje w ten sposób związek Uli i Bartka?

To wyznanie zrobi na Agacie wrażenie. I całkiem możliwe, że dużo większe niż poprzednie sztuczki rasowego flirciarza. Czy Adam poderwie Rogowską i zostanie z nią na dobre i na złe? Tego mu życzymy! Z resztą siostra Artura Rogowskiego też została doświadczona przez los. Przypominamy, że w serialu pojawiła się zaraz po tym, jak rozstała się z mężem brutalem i postanowiła wrócić do Polski szukać szczęścia w rodzinnych stronach. Kto wie – może właśnie je znalazła?

Czytaj: Kacper Kuszewski znów w serialu! Zdecydował się na powrót do „M jak miłość”?


×
×