M jak miłość (odc.1478): Lekarz morderca grasuje w Grabinie? Artur zatrudni oszusta!

Intuicja kompletnie zawiedzie Artura Rogowskiego ( Robert Moskwa) z M jak miłość. W swojej przychodni zatrudni młodego lekarza, który okaże się konowałem. Czy Maciej Kalicki (Aleksander Kaleta)... uśmierci któregoś z pacjentów?
M jak miłość (odc.1478): Lekarz morderca grasuje w Grabinie? Artur zatrudni oszusta!

CO SIĘ WYDARZY W 1478 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 16.12.2019 NA ANTENIE TVP2

Tak niewinnie wygląda i taki jest grzeczny jednak Artur będzie  sobie pluł w brodę, że zatrudnił Macieja. bardzo grzeczny i sympatyczny blondyn z długimi włosami, w okularkach na pierwszy rzut oka będzie sprawiał dobre wrażenie. Co więcej, w 1478 odcinku M jak miłość Marysia na widok Macieja poczuje jakby już kiedyś się spotkali…. Czy Artur nie powinien na młodego kolegę uważać?

– Chciałem zapytać, czy na dzisiaj to już wszystko – zapyta szefa pod koniec dnia Maciej.

– Tak, może pan uciekać. A, i przypominam o uzupełnieniu dokumentacji, bo tej pory nie dostarczył pan dyplomu uczelni – przypomni mu  Artur.

– Przepraszam, zapomniałem, uzupełnię wszystko w przyszłym tygodniu – odpowie Kalicki.

ZOBACZ: Patrycja Markowska w M jak miłość!

Czas będzie płynął, a młody lekarz będzie zwlekał. Z czym? Ano z dostarczeniem Arturowi  dyplomu lekarskiego. Rogowski zacznie wręcz powątpiewać czy Kalicki w ogóle go ma…

Rogowski powinien się mieć na baczności, bo tylko wodzowie M jak miłość zobaczą, że młody medyk ma tez inne, mniej przyjazne oblicz.

Do Macieja zgłosi się jego kolega  przez telefon odbędą następującą rozmowę:

– Pracujesz jeszcze tam gdzie kiedyś?  A mógłbyś mi przygotować papiery na specjalne zamówienie? A ile by to kosztowało i czemu tak drogo?- zapyta Maciej.

 

Chyba już nikt nie ma żadnych wątpliwości!  Kalicki wcale nie jest lekarzem, nie ma dyplomu, a każdy jego potencjalny pacjent jest w zagrożeniu. A ponieważ przychodnia w Lipnicy  obejmuje wielu mieszkańców, będą zgłaszać się do lekarzy z różnymi przypadkami, Tyko kwestią czasu  jest śmierć kogoś z powodu niekompetencji Macieja.

ZOBACZ: Bartek zostawi Ulę z M jak miłość!

Wciąż jednak nie wiemy, dlaczego Kalicki zatrudnił się właśnie w przychodni w Lipnicy. Czyżby chciał załatwić jakieś porachunki?

 


×
×