M jak miłość (odc. 1478): Co będzie z Adamem i Agatą? Czy to początek szczęśliwego związku prawnika i lekarki?

Czyżby Adam Werner (Jacek Kopczyński) z M jak miłość naprawdę zakochał? I to nie w jakiejś młódce, a w kobiecie w swoim wieku! WOW!
M jak miłość (odc. 1478): Co będzie z Adamem i Agatą? Czy to początek szczęśliwego związku prawnika i lekarki?

Co się wydarzy w 1478 odcinku „M jak miłość”? Emisja już w poniedziałek 16.12.2019 na antenie TVP2

W życiu przystojnego prawnika z M jak miłość aż roi się od kobiet. Ciągną do niego jak muchy do miodu, a tymczasem on nie umie się zdecydować, czy chce z którąś z nich stworzyć trwały związek. Ostatnio Adam spotykał się z Julką (Joanna Kuberska), była Pawła (Rafał Mroczek) oraz podstawioną mu przez mafię by go skompromitować i Dagmarą (Karolina Charkiewicz). Będzie romansował również z Agatą (Katarzyna Kwiatkowska), siostrą Artura (Robert Moskwa). Czy tym razem będzie to wreszcie coś poważnego?

Zobacz: M jak miłość. Już wiemy, jak Magda będzie wyglądała przed ołtarzem! To zdjęcie rozbawiło widzów

Wszytko wskazuje na to, że tak. Ta inteligentna i urodziwa kobieta zacznie sobie owijać Wernera wokół palca.

A już w 1478 odcinku M jak miłość Agata będzie zła na Wernera, bo ten odwoła ich kolejną randkę. Mężczyzna zrobi to jednak tylko po to, by sprawić Agacie niespodziankę i zjawić się niespodziewanie w przychodni z ogromnym bukietem kwiatów. Zaprosi Agatę na kolację, a następnie na romantyczny spacer. Agata wyczuje pismo nosem i zacznie mu mówić wprost, że tak bardzo unika zaangażowania się w związek, że nie potrafi nawiązać z kobietą głębszej relacji.

View this post on Instagram

Mają szansę? ???? #pytanie #zrana #dziendobry #mjakmiłość

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Wtedy jednak dowiemy się, że Werner już kiedyś był żonaty. Niestety tamta kobieta wykorzystała jego zaufanie i zdradziła go. Od tamtego czasu tak trudno mu jest zaufać komukolwiek. Widzowie doskonale wiedzą, że mowa o Ance (Tamara Arciuch), która go zdradziła i zamieszkała z kochankiem we Francji.

Więcej: M jak miłość (odc. 1478) Adam Werner w końcu opowie o traumie z przeszłości. Co Agata ma z tym wspólnego?

Niepodziewanie da niego samego okaże się, że to wyznanie bardzo Agatę ujmie. Kto wie, może kiedyś miała podobne przeżycia. Tak czy inaczej, kobieta zaprosi go do siebie do siedliska, uprzedzając wcześniej ze nie ma ochoty na związek dla seksu, tylko marzy o prawdziwej relacji. Czyżby był to początek ich pięknego romansu?

Zobacz: Nowa bohaterka w „M jak miłość”! To ona wystawi na próbę związek młodego Mostowiaka

View this post on Instagram

#GorączkaSobotniejNocy

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on


×
×