M jak miłość (odc. 1479): Asia i Leszek zbudują swój związek na tragedii Niny?

W M jak miłość Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszek (Sławek Uniatowski) mogliby być piękną parą, ale jednak jest kilka spraw, które twardo stoją na drodze do ich szczęścia. Choćby ciąża Niny (Agnieszka Judycka).
M jak miłość (odc. 1479): Asia i Leszek zbudują swój związek na tragedii Niny?

Co się wydarzy w 1479 odcinku „M jak miłość”? Emisja już we wtorek 17.12.2019 na antenie TVP2

W M jak miłość Asia i Leszek pasują do siebie już na pierwszy rzut oka. Ona piękna dziewczyna z sąsiedztwa, on przystojny biznesmen. Para jak marzenie! Ale… no właśnie. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie Nina. Była partnerka Krajewskiego jest z nim w ciąży i to rodzi wiele komplikacji.

W 1479 odcinku M jak miłość mężczyzna da jednak Chodakowskiej do zrozumienia, że choć czasu nie cofnie, to bardzo chciałby zbudować swoje szczęście właśnie z nią.

Zobacz: Radykalna zmiana w emisji „M jak miłość”. Jeden odcinek tygodniowo?! Fani będą załamani

Joasiu, chcę być wobec ciebie szczery. Moje życie teraz się zmieni… i przyjmuję te zmiany najlepiej, najuczciwiej, jak potrafię. Zostanę ojcem. Ale nadal będę też facetem, który kocha cię najbardziej na świecie… Proszę… nie odrzucaj mnie tylko dlatego, że tak mi się skomplikowało życie…

Co na to Asia? Czy zgodzi się na związek z dzieciatym mężczyzną? Czy znów będzie wychowywać nie swoje dziecko? Sprawa niestety rozwiąże się sama i to w bardzo brutalny sposób. Nina zadzwoni bowiem do Leszka i z paniką w głosie wyzna:

– Coś jest nie tak… Bardzo nie tak…
– Co się dzieje?!
– Nie wiem, jestem w taksówce… Jadę do szpitala, tam, gdzie ostatnio! Proszę… przyjedź! Boję się… – powie Nina, ale gdy Leszek dotrze na miejsce będzie już za późno.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1479) Dramatyczny poród Niny. Leszek będzie musiał przekazać jej tragiczne wieści o śmierci dziecka

M jak miłość odc 1479, Nina (Agnieszka Judycka)

M jak miłość odc 1479, Nina (Agnieszka Judycka)

Tragedia Niny i Leszka

Mężczyzna zatrzyma na korytarzu lekarza i powie, że jest ojcem dziecka Niny. Medyk nie będzie miał dla niego dobrych wieści. Okaże się, że ich córeczka urodziła się martwa.

Zobacz: Marcjanna Lelek odeszła z „M jak miłość” dla odważniejszych ról. Nagość i sceny seksu – takiej Natalki Mostowiak nie znacie!

To koszmar, który nie śnił się widzom serialu. Teraz jak się domyślacie, Nina zachoruje na depresję. A co z Asią? Chodakowska nie lubiła Niny od samego początku, ale teraz z pewnością zacznie jej współczuć i nie jest wcale powiedziane, że będzie chciała kontynuować związek z Leszkiem. To Nina potrzebuje go dużo bardziej.


×
×