M jak miłość (odc. 1479): Dramatyczny poród Niny. Leszek będzie musiał przekazać jej tragiczne wieści o śmierci dziecka

W M jak miłość Nina (Agnieszka Judycka) zaszła w ciążę z Leszkiem (Sławek Uniatowski), ale nieco wcześniej para rozstała się przez niewierność blondynki. Krajewski będzie towarzyszył jej przy porodzie, ale w 1479 odcinku M jak miłość dojdzie do prawdziwej tragedii w czasie porodu.
M jak miłość (odc. 1479): Dramatyczny poród Niny. Leszek będzie musiał przekazać jej tragiczne wieści o śmierci dziecka

Co się wydarzy w 1479 odcinku „M jak miłość”? Emisja już we wtorek 17.12.2019 na antenie TVP2

W 1479 odcinku M jak miłość Nina pokłóci się z Leszkiem i zaraz potem trafi do szpitala. Przekonamy się wtedy, że jej śpiewki o złym samopoczuciu nie były niestety tylko wabikiem mającym wzbudzić litość w ojcu nienarodzonej jeszcze dziewczynki.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1479) Iza dowie się, że Olek zamordował Artura. Jak zareaguje?

Nina będzie w kiepskim stanie. Akcja rozpocznie się niespodziewanie, ale niestety nie będzie miała szczęśliwego finału. Przerażony Leszek wpadnie do szpitala i już na wejściu przedstawi się jako ojciec dziecka Niny Małek. Lekarz niestety nie będzie miał dla niego dobrych informacji.

– Jest po zabiegu. Musieliśmy zrobić cesarskie cięcie, ponieważ nastąpiło odklejenie łożyska. Niestety jest to jedno z częstszych powikłań położniczych, zawsze niesie ryzyko dla matki i dziecka. Potrzebne było przetoczenie krwi, ale w tej chwili stan pana żony jest stabilny – powie doktor.

– Ale co z dzieckiem? – Krajewski będzie dopytywać.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1482) Asia Chodakowska w ciąży! Kto jest ojcem dziecka?

– Przykro mi, robiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Niestety, nie udało się. Bardzo mi przykro… – usłyszy Leszek i niestety będzie musiał przekazać tragiczne wieści byłej partnerce.

Gdy Nina obudzi się w szpitalnym łóżku, od razu zacznie szukać maleństwa. Leszek powie jej wtedy, co tak naprawdę się wydarzyło. Nina będzie załamana… Uzna, że teraz już nawet nie ma dla kogo żyć. Takiego koszmaru w M jak miłość nikt się nie spodziewał. Jak się domyślacie, była partnerka biznesmena będzie w fatalnym stanie psychicznym. Czy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) się nad nią zlituje i „odda” jej Leszka?

Zobacz: Marcjanna Lelek odeszła z „M jak miłość” dla odważniejszych ról. Nagość i sceny seksu – takiej Natalki Mostowiak nie znacie!


×
×