M jak miłość (odc. 1479): Iza dowie się, że Olek zamodrował Artura. Jak zareaguje?

W premierowych odcinkach M jak miłość tajemnica Olka (Maurycy Popiel) legnie w gruzach). Iza (Adriana Kalska) dowie się o tym, że jej szwagier zamodrował Artura (Tomasz Ciachorowski). Najpierw wpadnie w szał, ale potem... Z resztą sprawdźcie sami.
M jak miłość, Olek (Maurycy Popiel), Iza (Adriana Kalska)

Co się wydarzy w 1479 odcinku „M jak miłość”? Emisja już we wtorek 17.12.2019 na antenie TVP2

W M jak miłość Olek z zimną krwią zabił Artura, ale zrobił to tylko po to, by ratować rodzinę przed jego krwawą zemstą. Ciało Skalskiego zakopał w lesie nieopodal domku nad jeziorem, gdzie psychol zaatakował.

Zobacz: Marcjanna Lelek odeszła z „M jak miłość” dla odważniejszych ról. Nagość i sceny seksu – takiej Natalki Mostowiak nie znacie!

Chodakowski chciał wszystko utrzymać w tajemnicy, ale się nie udało. Po pierwsze dlatego, że widział go sąsiad Olewicz (Tomasz Dedek) i wszystko nagrał. Po drugie dlatego, że wygadał się już Marcinowi (Mikołaj Roznerski). O sprawie wie też Aneta (Ilona Janyst). Jedynie Iza niczego nieświadoma wciąż obawia się ataku byłego męża.

W 1479 odcinku M jak miłość Iza usłyszy przypadkiem rozmowę Anety i Olka. Dopiero wtedy zrozumie, że jej obawy nie są słuszne. Jej szwagier zamordował Skalskiego!

Zobacz: Kulisy serialu M jak miłość. Janek zawalczy o Sonię. Niespodziewanie zmieni się w romantycznego adoratora!

Lewińska początkowo spanikuje i obrazi się na Marcina. W końcu długo ukrywał przed nią prawdę o tym, co zaszło tego dnia nad jeziorem. W końcu Iza odwiedzi Olka i rzuci mu się na szyję.

– Wiesz? – zapyta Chodakowski.
– Dziękuję, nigdy ci tego nie zapomnę… – zapewni Iza, która w końcu będzie mogła normalnie żyć.

Czytaj: M jak miłość (odc. 1472) Spektakularny powrót Anety. Olek będzie miał jej za co dziękować


×
×