M jak miłość (odc. 1479): Marek Mostowiak może być dumny z syna. Mateusz będzie odpowiedzialnym ojcem

W M jak miłość Mateusz (Krystian Domagała) i Lilka (Monika Mielnicka) być może niedługo zostaną rodzicami. W końcu pierwszy raz mają już za sobą, a dziewczyna po wizycie kontrolnej u ginekologa dowiedziała się, że jest w ciąży... Teraz sprawy skomplikują jeszcze bardziej. Wszystko przez ojca młodej brunetki.
M jak miłość odc 1479, Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka), Banach (January Brunov)

Co się wydarzy w 1479 odcinku „M jak miłość”? Emisja we wtorek 17.12.2019 na antenie TVP2

W M jak miłość Mateusz bardzo kocha Lilkę i zrobi wszystko, żeby się o nią zatroszczyć. W 1479 odcinku przeżyje jednak szok, gdy do cukierni w Grabinie wparuje Banach (January Brunov).

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1479) Aneta zajdzie w ciążę z Olkiem? Kryńska marzy o założeniu rodziny

Okaże się, że ojciec dziewczyny sprzedał nagle należącą do niego cukiernię, odbierając tym byłej żonie oraz dzieciom środki do życia. Banach wyrzuci Lilkę z lokalu i nie będzie przy tym delikatny.

– Przykro mi, ale potrzebuję pieniędzy! Poznałem kogoś w Niemczech, niedługo się żenię, spodziewamy się dziecka… Może będzie bardziej udane niż ty! A teraz bądź tak miła, zostaw klucze i wyjdź.
– Nigdzie się stąd nie ruszam…
– Wynocha, ale już!

M jak miłość odc 1479, Mateusz (Krystian Domagała)

M jak miłość odc 1479, Mateusz (Krystian Domagała)

Mateusz cały czas będzie jednak dziewczynę wspierać… I w końcu wyzna, że jest dla niej gotów zrezygnować ze studiów i pójść do pracy.

– Nie martw się. Jak będzie trzeba, to po maturze pójdę do roboty! Obiecuję, że zajmę się tobą i twoją rodziną…

Jak na pomysł Mostowiaka zareagują jego bliscy? Mateusz z pewnością robi to, co do niego należy. Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) może być dumy z syna. Sam w tej sytuacji na pewno zachowałby się tak samo.

Czytaj: Do obsady „M jak miłość” dołączyła nowa gwiazda. To mama prowadzącej „Dzień Dobry TVN”!


×
×